Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés

Már több helyen is láttam ilyen fajta kutyát,a testvérem meg ilyen fajtájú kutyát szeretne.Tehát az már biztos hogy nem keverék.De akkor milyen fajta? [link]

Köszi a válaszokat!


2012. szept. 18. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Törpe spicc
2012. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pomerániai, végül is én ezt találtam...
2012. szept. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösssszzzz
2012. szept. 18. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
A testvéred ne akarjon ilyen fajtát, amíg azt sem tudja, mi kell ennek a fajtának. Előbb gondoljátok át, mit tudtok nyújtani a kutyának és mit vártok el tőle, aztán ezt egyeztessétek egy-két kutyás könyvvel, és válasszatok egy olyat, amivel ~15 évig boldogok lesztek, nem csak addig, amíg pici puha és cuki.
2012. szept. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért én meggondolnám a pomit...egyrészt 2 kennel van itthon ( a neten hirdetett"pomerániaik" inkább kis spitzek vagy keverékek) alapból nagyon problémás, beteges fajta szóval itt fokozottan igaz, hogy csak jó helyről lehet venni az meg röpke 2000 eurónál kezdődik és a vételár egy dolog, a pomi jellemben se éppen egyszerű estet, rémálommá tud válni a tartása szóval átt kell gondolni ha valaki ilyet akar
2012. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi de a válaszotok több okban is hibás

1:A testvérem már nem velünk lakik.És tudja a fajta követelményeit.Csak r@hadt messze lakik,és nem ér rá most hogy megkérdezzem a fajta nevét tõle.Azért itt tettem fel a kérdést.Már töbször is elmondta a kutya nevét csak mindig elfelejtettem.

2:Szerintem tudunk bánni a kutyákkal,ugyanis nem volt és nem is lessz olyan idõszak amikor nem volt kutyánk.

3:Minden kutyánk nagyobb volt ennél a kutyafajtânál

4:A kennelbe való tartás az szerintem állatkínzás -.-

5:Nem egyszer volt úgy mond ,,hiperaktív" kutyánk.A mostani kutyánk is kicsit stikkes(nem bánt senkit,csak furi,de aranyosan furi)

6:Nem kéne olyat feltételeznetek,ami nem igaz -.-

2012. szept. 18. 15:53
 7/10 A kérdező kommentje:

Az utolsó elöttinek:

Az utolsó mondatodat nem gondoltad át rendesen.Nem rég halt meg az eggyik kutyánk 16-éves volt.És még ilyen öreg kutyának is mindannyian imádtuk.Szóval szerintem pontosan tudom hogy eggy kutyát élete végéig szeretni kell (sõt,még most is szeretjük).Ja,és nem ilyen palota pincsi volt,hanem ennél a kutyánál kb: 1,5-2-3-szor ekkora

2012. szept. 18. 16:00
 8/10 A kérdező kommentje:

Pff

Most hogy jobban megnézem a kutya méreteit..........nem 3-szor ekkora.............hanem vagy 7-8-szor.......ha nem többször

2012. szept. 18. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mi van??? a kennel miért állatkínzás? a kennel az a tenyésztő megnevezése attól még ő ágyban párnákon is tarthatja a kutyát

2 kennel van itthon= 2 tenyésztő foglalkozik Magyarországon a fajtával

2012. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miiiiiii????? Biztos hogy ez nem macska??????
2012. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!