Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fer-Dog magyar tápcsaládról...

Fer-Dog magyar tápcsaládról mi a véleményetek? (linkek alul)

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésnél ajánlotta valaki, állítólag elég jó. Nem is drága. Többféle változatban kapható, az összetétel is fel van tüntetve (ennek kielemzéséhez nem igazán értek).

Vélemények, esetleg tapasztalatok?


Növendék:

[link]


Felnőtt normál:

[link]


Felnőtt aktív:

[link]


Idős és gyomorproblémás:

[link]



2012. szept. 18. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
elől husi van, az oké (bár mivel nem szárított, így lehet csalni vele, mert lejön a nedvességtartalma és hopp, már nem is abból van a legtöbb), de nekem a rákövetkezp részek nem tetszenek. gabonából minél kevesebb kell a kutyának, legjobb ha semennyi nincs benne, a kukorica sem túl jó. nem a legvacakabb, sőt, pedigreenél és társainál sokkal jobb, de én nem adnám az enyémnek.
2012. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem tűnik olyan rossznak, főleg ha ár/érték arányt nézünk.
2012. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem olyan rossz, ha nem érzékeny a kutyád, bár a vitamin tartalom lehetne magasabb. Én egy ideje etetek vele (kiegészítésnek a hús és főtt rizs mellé), most már csak 3 kutyát a 6-ból, mert pár hete váltott a húsliszt beszállítójánál és az új lisztet 3 nem bírja, kicsapta őket. A maradék 3-nál nincs probléma. Érdekes módon míg az egyik kollégám Mitwisszel etetett kutyáinak nem ízlett, az öcsémék RC-on és hasonló tápon élő yorkieja simán megeszi.
2012. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én négy kutyust etetek vele és nagyon meg vagyok elégedve a tápokkal. A kutyák is szeretik és legutóbb két kutyámat ledagizta az állatorvosunk, úgyhogy most a legkisebb fehérjetartalmúra (Flock) fogunk visszaállni. Minden kutyám bírja is, igaz a két gyenge emésztésű kutyát feljavítottam az Em-bio Herbs-el:) (nem a fressiből valóval, mert az nagggyon drága).


Ha rászánod magad a táp kipróbálására és Jászberényhez közelebb laksz, mint a hirdetőhöz (Szeged), akkor érdemesebb a gyártótól beszerezni. Olcsóbb is és ki is viszi, ha megkéred.

2012. szept. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt még elfelejtettem írni, hogy pulykahúslisztből készül de az újabban már baromfihúsliszt is van benne. Az egyik válaszolónak valószínűleg ezt nem bírják a kutyusai.
2012. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó régi kérdés,de hátha visszatérsz még vagy valaki tudja! Sehol nem találom Jászberényben az elérhetőségét ennek a tápnak a gyártójának! Cím, tel., e-mail, bármi jó lenne,de mintha nem is létezne ott semmi ilyesmi. Elvileg a tápon rajta van. Köszi!
2020. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!