Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsi kutyám vajon vemhes,...

Tacsi kutyám vajon vemhes, vagy csak álvemhes?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy van ez kutyáéknál, meg igazából nem is az én kutyusom, hanem anyósomé, de azt észrevettem, hogy idén már háromszor tüzelt ("pöttyözött" a betonra). Most pedig nagyobb lett a "cicije", és ahogy kicsit megnyomtam, egy pötty tej jött belőle. Ezenkívül furcsa lett, elég sokat nyüszög. A hasa semmit sem változott.
2009. aug. 1. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor terhes, és vannak álltüzelések azért lehetett
2009. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt igy nem lehet megmondani, de ha nincs hasa, akkor álvemhes.

Vidd dokihoz. Ha megoldható ivartalanisd, ha egyszer álvemhes akkor minden tüzelés után az lesz ... nagy az esélye hogy emlő vagy méhrákot kap.

Az évi 3 tüzelés sem normális, mindenképp megmutatnám azt is orvosnak .. lehet hogy nem is tüzel csak valami méhgyulladás és az vérzik.

Nem szabad igy elhanyagolni egy kutyust :(

2009. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak 2-3 napig láttam ezeket a kis vérpöttyöket. Ha tényleg vemhes, akkor kiakadok, hiszen soha sem ment ki az udvarból, és ide sem tud bejönni a szomszéd kankutyája (aki egyébként mindig itt dekkol a kerítésünk előtt...). Mondtam anyósomnak, válasz: mit csináljak vele. :( Ő "annyira vigyáz a szüzességére", hogy nem lehet vemhes. De azt hiszem, ki fogom hívni az állatorvost, mert sajnálom szegény kutyát.
2009. aug. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!