Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csirkenyak jó táplálek...

A csirkenyak jó táplálek kutyának?

Figyelt kérdés
Megfőznem repával, egy kis leveskockával es rizzsel kapná.
2012. szept. 22. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leveskocka nem kell,csak pici só a főzővízbe és a rizst a csirkenyak főzővizében főzd így az is átveszi a hús ízét :)
2012. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyersen is adhatod, nem lesz semmi baja tőle. Lásd még: BARF-étrend (Biologically Appropriate Raw Food) kutyáknak.
2012. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyersen vagy csak forrázva sokkal jobb, de természetesen főzve sem rossz. Ha nem ezt kapja egyedüli húsforrásként akkor jó, de önmagában túl csontos és székrekedéshez vezethet. A leveskocka tényleg nem kell, sőt a sóból is annyira minimális, hogy ha csak hetente 1x sózod meg neki a főzővizet az is bőven elég.
2012. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis eledel szerintem, mert azért kerül rajta egy kevés hús. az ami veszélyes az az hogy véletlenül a torkán ne akadjon egy porc, vagy valami, de ha olyan a kutya, szépen nyugodtan eszik, akkor nem fordul elő ilyen. Az enyém is kezdettől fogva szépen lassan rágta a csontokat, soha nem is szaladt le neki egy kósza darab sem. Én egyébként szoktam neki csirkelábat pulykacsontot is adni, egy kevés ideig beleteszem felfőzött vízbe. Nem főzöm meg teljesen csak éppen-éppen. Ha olyan teszek bele neki tésztát, meg sót löttyintek, hogy legyen egy kis íze. Nagyon szereti a macskám is, kutyám is.
2012. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!