Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az természetes hogy egész nap...

Az természetes hogy egész nap alszik a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos pitbull kiskutyám és reggel felébred adok neki enni és akkor pörög játszik....olyan 3 fele mint akit lelőttek....lefekszik ma helyére és ha szólunk neki felemeli a fejét és vissza is teszi. Már kezdek félni hogy beteg. Vagy ez természetes?
2012. szept. 30. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy természetes egy kiskutyának nagyon sokat kell aludnia
2012. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
Természetes...nekem a 4 éves kutyám is egész nap alszik a sétákat és a házőrzést leszámítva :D
2012. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Reggeltől 3-ig elég sok idő, vagyis pont elég,hogy jól elfáradjon,kell neki a pihenés. Ne aggódj pont annyit alszik amennyire szüksége van. :)

Ha beteg lenne, kedvetlen lenne,esetleg étvágytalán, azt észre vennéd, teljesen máshogy viselkedne.

Amúgy a felnőtt kutyák is sokat alszanak akár napi 12 órát,de ezt nem úgy kell elképzelni,hogy mély álomban,folyamatosan, szakaszokra bontva és ha jön a séta idő vagy bármi történés van azonnal éber állapotra váltanak csak,hogy később se lepődj meg ha sokat fekszik,pihen.

2012. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!!! :) Sokat segítettetek :)
2012. szept. 30. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám meg pont evés után alszik, mint a bunda :D
2012. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként evés után közvetlen jó ha egy órát pihen. Teli hassal nem jó rohangálni, bélcsavarodást kaphat,nagytestű kutyáknál gyakrabban előfordulhat.

Szerintem cseréld meg a sorrendet,felkel foglalkozz, játssz vele egy kicsit és utána adj neki enni.

2012. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!