Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tatabánya ill. környékén...

Tatabánya ill. környékén melyik állatorvoshoz jársz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vértes-Vet Aradi Vértanúk tere, jó kis állatorvos, de nem a legolcsóbb. Sokan átjárnak Tatára az állatkórházba, jobbak az árak, és ott is jó az ellátás is.
2012. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Vértes-Vet állatorvosain kívül, mindegyik Tbányai doki rendel a Tatai állatkórházban is. Én voltam már a Ságvári rendelőbe , a Vértesbe, és most jelenleg az RB-Dent állatorvosi rendelőbe járunk. Ja, és nem azért váltogattam a dokikat, mert nem voltam megelégedve, hanem költözés miatt.

Te kérdező hova jársz?

2012. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én Környén lakom, Kedvenc Centrumba járunk, de lehet hogy költözünk, ezért a kérdés :)
2012. okt. 1. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem csodálom, h ők nem rendelnek Tatán, majdnem minden nap 8-ig vannak, ezért is szeretem nagyon azt a rendelőt, meg mindig nagyon kedvesek, korrektek, úgy bánnak az állatokkal, hogy arról csak felső fokon beszélhetek. ehhez képest szerintem megéri ha kicsit drágábbak, hiszen ilyen benzin árak mellett pl. nem is biztos h tatán olcsóbban kijössz :) Utána kell számolni. Hamar kiderül.


De tény h a tatairól is csak jókat hallottam.

2012. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a Vértesbe szinte egész nap lehet menni,a többi állatorvos naponta 4 órát rendel Tbányán, utána mennek Tatára.

Én nem tudok rosszat mondani egyikről sem. Van ismerősöm, akinek fontos, hogy az orvos folyton "nyalizzon" a gazdinak. Én ezt nem igénylem, az számít, hogy szakszerűen lássa el a kutyámat, a többi nem számít. Az se érdekel, ha nem szól hozzám a doki, a lényeg, hogy értse a dolgát:)

2012. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, csak azért mondtam, hogy Tbányai orvosok Tatán is rendelnek, mert feleslegesnek tartom a Tatára járást:)
2012. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!