Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem felsorolni...

Tudnátok nekem felsorolni közepes méretű kutyafajtákat?

Figyelt kérdés
Pl beagle, cocker spaniel méretűeket? Minélt több, annál jobb :) Pici méretbeli szórás is belefér. Köszi előre is!

2012. okt. 2. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Közép uszkár,kis spicc,basset hund,wippet,shar-pei
2012. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudnék, de sose érnék a végére. Inkább lapozz fel egy kutyafajtás könyvet, hamarabb végzel.
2012. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

puli, pumi, mudi, erdélyi kopó, jagd terrier, fox terrier, basset hound, angol bulldog, jack russel terrier, parson russell terrier, ír terrier, angol/amerikai cocker spániel, bullterrier, staffordshire bullterrier, american staffordshire bullterrier, pit bullterrier, welsh terrier, közép uszkár, közép spicc, közép schnauzer, angol szetter, gordon szetter, ír szetter, whipet, mexikói meztelen kutya (nem egyenlő a kínai kopasz kutyával!), lengyel kopó, ír vízi spániel, hovawart, dalmata, cane corso, csau csau, boxer, keverék ebek


igyekeztem az ismertebb fajtákat felsorolni, sajnos kapásból csak ennyi jutott eszembe, de ha még több kell akkor kénytelen leszel megtanulni használni a guglit vagy egy könyvet.

2012. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, sokat segítettetek, gyorsan kellett és nem vásárlás szándékából, nem lett volna időm kutyás könyvet beszerezni, vagy végignézni az összes kuyafajtát, 1nek és 3nak nagyon köszönöm. 2-esnek meg annyit tudok mondani, hogy amennyiben hasznos válaszra nem képes, inkább szóljon hozzá, én is tudom, hogy a teljes megoldás egy könyv, de jelen pillanatban az nem jöhetett szóba. Inkább írt volna párat és azzal is többet segített volna...
2012. okt. 3. 06:34
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Már ne is haragudj, de nem az volt a kérdés, hogy milyen közepes méretű kutyafajták vannak, hanem hogy tudnánk-e felsorolni. Tudnánk :)
2012. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kötekedhetsz, te is tudod, hogy mi a helyzet, csak annyit érsz el vele, hogy lehúzom a pontjaid, mert segítségnyújtás helyett szórakozol...
2012. okt. 3. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!