Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyv, vagy bármilyen...

Gesopron kérdése:

Törzskönyv, vagy bármilyen igazólólap jogosít egy kutyakiállítás szereplésére?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves fajtiszta Amerikai Staffordshire Terrier-em, örökbefogadtam mert rossz körülmények között volt, nálam van már lassan egy éve, a szüleiről semmit nem tudok sajnos, de szeretném törzskönyveztetni, ez így lehetséges vagy abszolút nem? Kiállításokra szeretném vinni, esetleg, ha jó hozzá más igazolólap is mi lenne az?

2012. okt. 3. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak törzskönyvvel lehet, azt viszont nem tudsz neki csináltatni. Van viszont hobbi kategória az MKSZ kiállításokon, oda nevezheted TK nélkül is. Mondjuk szerintem nem sok értelme van.
2012. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel semmi nem bizonyítja a fajtatisztaságát, így sajnos a tk. kilőve. De vannak hobbi kiállítások, azoknak olvass utána, hogy ott mik a feltételek.
2012. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak arra gondoltam hátha van valami szervezet, ami mondjuk ránéz a kutyámra és azt mondja, igen ő amstaff ő akkor kaphat valami igazolást mégha nem is tk-t értitek. amúgy ő az én kis haverom:) [link]
2012. okt. 3. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lehetőség, de nem is lenne értelme. Mivel nem tenyészkan, ezért neked épp elég, hogy papír nélkül úgy néz ki mint általában az amstaffok. Így se fogják bernáthegyivel összetéveszteni.
2012. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ne is akarj annyira menni vele, a füle miatt rögtön kidobnák a ringből, nem túl típusos. Ettől függetlenül szeresd nagyon, biztosan jó kutya.
2012. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Nincs rá lehetőség és ezzel a kutyával nem is lenne értelme.
2012. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!