Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más név a chippen?

Más név a chippen?

Figyelt kérdés
meg lehet úgy oldani,hogy más név van a chippen,és más az oltási könyvben?

2012. okt. 3. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az miért lenne jó? Pont az a lényeg, hogy be lehessen azonosítani. Ha két név van, akkor ezt hogy lehetne?
2012. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egyszerű a történet:

apám idehozott egy kutyát.az oltási könyv az ő nevén van.

de ő nem foglakozik vele,csak azért hozta hogy legyen.(ezt ő maga mondta)

a chippet úgyis nekem kell intéznem.

mivel tervben van hogy 1-2 éven belül elköltözök itthonról,a kutyát mindenképp vinni akarom,mert ez megöli...

megspórolnám a későbbi átregisztrálást.

az oltási könyvet azért nem iratom át,hogy apámnak legalább annyi baja legyen,hogy azt a nyamvadt veszettség elleni oltást kifizesse...

mert ha átvenném a kutyát,már abba se adna bele :/

a chippen szereplő adatok valósak lennének,semmi fajta turpisságot nem akarok csinálni.

nem akarok a kutyának rosszat,én is ki tudnám fizetni,csak apámnak akarom "megtanítani" hogy közben a tetteiért felelősséget kellene vállalni...

2012. okt. 3. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutyát magadnak akarod. Akkor az oltását is fizetheted. Nevelés úgy sem fog hatni az apádra.Felnőtt ember. Viszont a pontos adatok a chipnél sokkal fontosabbak.
2012. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megoldható, bár értelmét nem igazán látom. Nálam van most egy olyan kutyus, akinek ha minden előző tulaj neve be lett volna írva az oltási könyvébe, akkor az enyém már oda sem férne, pedig nálam is csak ideiglenesben van.
2012. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!