Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a "legjobb" kis termetű...

Melyik a "legjobb" kis termetű kutya?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennék kíváncsi melyik a "legjobb kis termetű kutyus, családbarát, nem hajlamos agresszióra, nincs komolyabb fajta betegsége. Bár tudom h ez kutyától független, de kíváncsi lennék melyikre jön a legtöbb szavazat.

2012. okt. 4. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
uszkár
2012. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bichon Havanese
2012. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
tacsi..
2012. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Hát persze hogy a tacsi....:)
2012. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Tacskó. :)
2012. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ide sorolandó az összes társasági kutya, amelyik kistestű, pl.: Bichonok, Tibeti fajták, Uszkár, Csivava...stb. Mivel a társasági kutyák arra lettek kitenyésztve, hogy "társai" legyenek az embereknek, így értelemszerű, hogy rendkívül családbarátok, viszont minél kisebb (törékenyebb) egy kutya, annál kevésbé való kisgyerek mellé, akik könnyen kárt tehetnek egy pici kutyában.


Egyébként a Tacskónak van komoly fajtabetegsége és a Tacskó a kicsi mérete ellenére sem öleb, hanem egy energikus vadászkutya, nagy mozgás és térigénnyel, aki ha nem vezetheti le a fölös energiáit, akkor szétrombolja a lakást és/vagy kertet.

2012. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a tacskot kizarnam!!!!

az hajlamos az agressziora gyerekekkel szemben es nagyon makacs kutya,nehezen tanithato


tapasztalatbol mondom,2 tacsim van

2012. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, a tacskók nagyon önfejűek, ráadásul a rövid láb hosszú gerinc sok probléma forrása:(

Nem azért írtam az uszkárt, mert nekem az van, de ismerek néhányat. Jó természetűek, gyorsan tanulnak, és nem tudok semmilyen jellemző betegségről.

2012. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért jó a tacsi-keverék. Az enyém nem hiszem, hogy fajtatiszta tacskó, de makkegészséges, pedig már lassan 12 éves. Az ismerősi körben vannak 20 éven felüliek is, pedig nem ettek semmi prémium tápot, házi koszton éltek egész életükben meg néha a legolcsóbb tápokon, mégsincs semmi betegségük.
2012. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem yorkim van és nagyon szeretem.
2012. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!