Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak folyik a nyála órák...

Kutyámnak folyik a nyála órák óta, miért?

Figyelt kérdés
Reggel mikor indultam dolgozni kiengedtem őket és mikor behívtam kicsit akkor habzott a szája meg ömlött a nyála. Máskor is volt ilyen akkor sokat békáztak, de azt meg nem tudom meg akadályozni és gondolom megnyalt egyet, de most más volt mert reggel nagyon folyt a nyála így csöpögött meg most hívtam öcsémet és mondta, hogy még eléggé folyik neki szóval már órák óta. Ez lehet békától? Ez lehet rá veszélyes, vagy majd elmúlik?
2012. okt. 5. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Lehet békától,sőt biztos,ha van a kertetekben béka.Ha nem múlik, állatorvos mert van amelyik idegmérget tartalmaz.De a békától azért elpusztulni nem fog.
2012. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen az a baj sok a béka és az udvarunk is nagyon nagy szóval nem is tudom, hogyan lehetne őket elpaterolni :( Remélem semmi komolya baja nem lesz tőle :(
2012. okt. 5. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Lehet h tüzelő szuka van a környéken és azért folyik a nyála!
2012. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 hónapja lett ivartalanítva, nem hiszem, hogy ettől
2012. okt. 5. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Béka, Denikém is egyszer bekapott egy békát, állatorvoshoz kellett vinnem.
2012. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2012. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!