Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Stresszes lesz ez a kiskutyámn...

Stresszes lesz ez a kiskutyámnak és nekem?

Figyelt kérdés

Most fogom hahozni 8 hetes uszimat, és éppen most költözködünk és tele dobozzal a szobám és kupi is van (mert hogy "nemsokára" költözünk).Erdetileg úgyvolt hogy már júniusban beköltözünk az új lakásba, csak aki megvette a mostanit folyton halogatta a pézadést, így csak most dja és csak most tudunk az új lakásba költözni.Anyu szerint már előtte beköltözünk de én ebben nem hiszek.Szóval ha ebbe a lakásba jön a kiskuytám (olyan a lakás hogy 40nm az egész az én szobám kb 10 dobozok egymáshegyénhátán, a nagyszobában meg alapbol zsufi van mert sok cucc van, az új lakás amúgy 70 nm lesz.) Én kérdeztem a tenyésztőtöl hogy lehet e késöbb hozni a kuytát de az enki nemjo.

Szóval az hogy ide hozom a kutyám (ja és még az ágya sincs meg emiatt) akkor ez stresszes lesz?


2009. aug. 4. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszel neki egy kutyaágyat és nemhiszem, hogy komolyabb baja lenne, a kiskutyák úgyis szeretnek mindent megszagolni, megrágni, felfedezni.
2009. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

húha, itt aztán lesz rágnivaéóXD

Azt hittem addigra mindent rendben eltudok úgy pakolni h ne rágjon meg semmit.erre itta kupiban...mindent talál majdXd

2009. aug. 5. 02:52
 3/7 anonim ***** válasza:
nem stresszes lesz, hanem pörög majd a cuccok közt:) és felfedez! de sztem fekvőhelye legyen, legalább egy kis pokróc, mert kell neki valami állandóság, ahol pihizhet
2009. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hidd el jol fogja magát érzeni nem lesz gond
2009. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

Amúgy szerintetek ha majd hazahozom (Bp-n lakom, debrecenben van ő)

Dobozt vigyek? vagy mibe hozzam?

2009. aug. 5. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ szerintem, hogy mivel mész érte. mert én a pincsimért Debrecenbe vonattal mentem (Nyíregyen lakom) és adtak hozzá dobozt, de a kis lökött inkább felfedezni akart vagy az ölemben feküdt és úgy nyugodott meg, szóval szerintem vihetsz, de lehet, hogy felesleges lesz, vagy kérd meg az emberkét, hogy adjon egy dobozt. Jaj és még valami, ha tudsz feltétlenül kérj el valami olyan rongyot, amin rajta van a mami szaga.:)
2009. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, igen a ronygra énis gondoltam :)
2009. aug. 6. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!