Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet luxus kutya cuccokat...

Hol lehet luxus kutya cuccokat vásárolni?

Figyelt kérdés
hali,én egy olyan helyet keresek ahol luxus kutya cuccokat lehet vásárolni az én imádott kedvencemnek.csak Magyarországon.cégek honlapja ideális lenne nekem
2012. okt. 5. 16:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

A kutyádnak vegyél egy nyakörvet és pórázt, luxuscuccokat pedig saját magadra aggass.

Ha valaki hülyét csinál a kutyájából, azt nagyon sajnálom (mármint a kutyát) az idióta luxuscsajokon viszont legalább lehet röhögni.

2012. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Luludog.com Nagyon nagy választék
2012. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
illetve azért a jobbfajta "luxus" kutyakajának biztos örülne a blöki, ha tényleg jó a kaja
2012. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
7%
mi "luxus lányok" szeretjük ha mindden csilivili meg ilyenek, ti nem biztos, hogy ezt megértitek...... én teljesen megértelek...
2012. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Luxus lányok" - ez mit jelent pontosan, kedves előző?? Vagy kérdező?

(Eddig csak a luxus prosti kifejezést hallottam...)


Vegyél felső kategóriás tápot, jó minőségű játékot,foglalkozz vele sokat,és rendszeresen vidd orvoshoz,amikor kell. Ez Neki bővel elég a boldogsághoz!!! Nem attól lesz boldog, ha masnit raksz a hajába, és kövekkel kirakott "kabátba" bújtatod!!!

2012. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszi luxus lány XD nekem kankutyám van egy kcsit szeretném sportosabbá kanosabbá tenni.ennyi
2012. okt. 6. 08:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Sportosabbá tenni luxus cuccokkal? Talán inkább sportolni kellene vele, nem?
2012. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 chrishu ***** válasza:
37%

Egyet értek az előzővel

Kérdező, te meg örülhetsz, hogy Magyarországon nincs állatrendőrség

2012. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!