Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatartók, mi a véleményetek...

Adry16 kérdése:

Kutyatartók, mi a véleményetek a pedigre, friskees, dogchow junior kutyatápokról? Melyiket adjam a 7hetes kutyusomnak? A volt gazdinál rolyal tápot kapot!

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Eukanubát adnék. Az kutyám a pedigreetől és a friskeestől hányt egy idő után.
2012. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezeknél sokkal jobb minőségűt kellene kapnia, különösen egyéves koráig. a royal kicsit túl van értékelve (pontosabban árazva). az eukanuba tényleg klafa, valószínűleg én is azt adnám, a fentiek közül pedig egyiket sem. a kölyökkutya minőségi táppal etetése nem úri huncutság, sajnos, ezen tényleg nem jó spórolni.
2012. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. okt. 6. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezek közül egyiket sem adnám, az első kettő nagyon rossz minőségű, a dog chow már hozzájuk képest sokkal jobb, de amennyibe az kerül, annyiból már sokkal jobbat lehet kapni.

Pl a zoofast.hu-ról rendelve a bosch vagy a brit premium sokkal olcsóbb és minőségre is jobbak. Vagy az acanashop.hu-ról a tenyésztői (20kg-os) kiszerelésű cibau vagy ecopet. De ezeken kívül még a susa, kennel's favourite vagy a josera is jó választás lehet. Ha meg picit többet is rá tudsz áldozni, akkor a brit care-t mondanám. Nézz körül, hogy mi az ami neked szimpatikus ár alapján vannak még jó tápok, de ezek közül legjobban én a cibaut ajánlanám, az árához képest sokkal jobb minőségű, mint sok drágább táp, és nekünk is nagyon bevált.

2012. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia. Én a kiskutyáknak 3 kg-s Premium DOG tápot adok, olcsó , szeretik és van olyan mint a többi márkás táp. A Purina boltokban lehet kapni 660 Ft-ért.
2012. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, még egy kérdés, milyen konzervet adjak neki? Vagy adjak e egyátalán?
2012. okt. 8. 07:34
 7/7 anonim válasza:
Helló! Nekem német dogom van, VIP tápot kap. Van puppy kiskutyáknak is.Felnőtteknek több ízben. Kölyköknek 30 % fehérjével.Árban 320-660 Ft közt van kilója, attól függ hol tudod megvenni. A tévében reklámozott cuccoknak a reklám miatt "magas" az ára, ha összehasonlítod,érdemesebb az előzőekben szólók ajánlatait is követni. Szinte mind prémium táp, ami a tévében van NEM!!! Konzerv: ha nagy korában is bírja a pénztárcád,mikor sokat eszik, nyugodtan. Ha nem, ne kapasd el: nekem volt úgy, hogy később nem evett semmit az adott kutyus, csak konzervet :/ Amúgy nincs ízlésük a kajára,mint az embereknek.
2012. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!