Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes a kutyám? Többi lent.

Vemhes a kutyám? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy kutyusom, akit augusztus 15-én felcsinált egy németjuhász, pont arra mentem ki, hogy össze voltak ragadva. A kutyámnak elkezdett nőni a cicje, de a hasa nem. A héten letelik a 8 hét, ami állítólag a kutyák vemhességi ideje, de még mindig csak a cicije lett nagyobb, viszont az folyamatosan nő. Nem tudom, szerintetek vemhes?

2012. okt. 8. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Álvemhes. Ha elmúltak a tünetek, kérlek vidd el ivartalaníttatni, ha nem tudsz rá vigyázni :(
2012. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszem. Max. álvemhes (azaz csak a tüneteket mutatja, de nem vemhes).
2012. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Előző vagyok.

Hé első, ikrek vagyunk :D

2012. okt. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egy ultrahang nem ártana, az is lehet, hogy csak 1-2 kiskutya van benne, és ilyenkor előfordul, hogy a szuka nem is tudja megelleni.
2012. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért monjdátok h álvemhes, ha össze voltak ragadva?

Simán lehet vemhes. Ismerősöm észre se vette a nagybundájú szukáján, h vemhes, csak akkor jött rá, mikor elleni kezdett a kutya.

2012. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nekem még soha nem ellett egy kutyám sem, ezért gondoltam, hogy álvemhes.

Nem tudom mekkora testű a szuka, de ahol egy németjuhász az apa, ott csak látszik, ha vemhesült, még ha egy kölyök is van csak benne... De akkor vidd el ultrahangra, az a tuti.

Mondjuk nem értem, ha láttad őket összeragadni, akkor miért csak most merült fel benned a kérdés, hogy vemhesült e? Illet volna már korábban megnézetni dokival...

2012. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aróól nem tehetek, hogy a kutya át tudta ugrani a kerítést... amúgy nem most merült fel a kérdés bennem, csak mikor láttam, hogy nő a cicije, azt hittem később a hasa is nő majd, de olyan látványosan nem nőtt meg. Labrador keverés a kutyám, tehát nem kis fajta. Volt már vemhes kutyám, az német juhász volt, neki csak az utolsó hétbe nőtt KICSIT a hasa, mégis 9 kölyköt szült. De mostmár felesleges lenne állatorvoshoz vinnem, hiszen ha vemhes, pár nap múlva úgyis kiderül.
2012. okt. 8. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

A kutyák vemhességi ideje 9 hét,/63 nap, + - 3 nap/ és a kicsik általában az utolsó 10-12 napban nőnek látványosan, így szerintem, ha 1-2 baba van csak, simán lehet, hogy nem látszik a pocakján látványos hízás. A magzatmozgást viszont érezned kell már, próbáld óvatosan tapogatni, mikor fekszik a kutya a hátán. Amennyiben jövő héten már látod, hogy vackol, kapar, nyugtalan, nem eszik, nyalogatja magát, akkor készíts neki elletőhelyet.

Üdv.

2012. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg ne ellőhelyet készítsen, hanem a pénztárcáját az ivartalanításhoz.
2012. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. okt. 8. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!