Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik vágott fül a legjobb?

Melyik vágott fül a legjobb?

Figyelt kérdés
milyen alakó fület vágassak a kutyámnak ( pitbull terrier szuka)
2012. okt. 13. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne vágasd le! Tudom, a kérdés nem ez volt. :)
2012. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nekem vágottan tetszik, de nincs szívem levágatni ezért nem vágott fülű fajtát választottam, de ha te le szeretnéd neki akkor minél rövidebbre.
2012. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne legyen battle, az nem szép, főleg kiállításokon nagyon leszólják. Nekünk show crop van, és nagyon jól néz ki vele a kutya. De itt a kép, mi erről választottunk annak idején.
2012. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
[link] lemaradt a kép :D
2012. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
szerencsére már nem legális vágatni, amúgy is, hogy jössz te ahhoz, hogy altatásnak, fájdalomnak tedd ki a barátodat, csak mert a te ízlésednek ez felel meg?
2012. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
2012. augusztus elsejétől a kutyák fülvágása TILOS!
2012. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Jázi&Csenge ***** válasza:
23%

Valóban tilos a kutyák fülvágása, és szegénynek egy kínszenvedés, sokszor mesélt apukám arról, hogy miket élt át a vágott fülő dobermann szukája kölyökkorában:(( nagyon elszomorító, hogy az ember a saját kénye-kedve szerint alakíthatja a kutyáját(nem csak a fülvágásra gondolok), a saját ízlése, stílusa miatt változtatja meg, noha a kutyának nem jó.

Mindenesetre ha le akarod vágatni, akkor tegyél meg mindent, hogy megkönnyítsd a szenvedéseit, és a show cropot válaszd szerintem is, mert az emeli ki leginkább a pit fejét. De long meg a short se rossz a batlle iszonyú ronda. Egyébként egy pitbull vágatlan füllel is igazán impozáns, pitbullos:) És nagyon jól néz ki;)

2012. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Jázi&Csenge ***** válasza:
*battle
2012. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
[link] szerintem az ilyen néz ki jól ..az enyémnek is ilyen :) ( ha normálisan állt volna a füle nem vágattuk volna le de alapból olyan volt neki a füle mint egy németjuhászé (nagy volt és felállt :D ) deutána megtört az egyik és inkább levágattuk de ez régen volt )
2012. okt. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A sort jó! köszinektek!

Am azok akik a simát javasolták, a sérülések elkerülése miatt is jó a vágott fül. nem csak mert nekem így tetszik.


A továbbiakban azok írjanak akik szeretnének segíteni a formában és ne azok akik ellenzik (köszönöm)

2012. okt. 13. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!