Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Medig lehet kiskutyaja egy...

Medig lehet kiskutyaja egy lany kutyanak?

Figyelt kérdés
A kutyam 7 eves, a tavaszi tuzelese utan nem szult kolykoket, lehet hogy most osszel sem fog? Volt mar eset h kimaradt neki, hogy tuzelt es parosodott is de nem lett kiskutya, lehet mert mar oreg? mert eddig ezzel nem volt gond
2012. okt. 14. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Azelőtt minden tüzelésénél ellett?
2012. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jázi&Csenge ***** válasza:
??? te most elletni akarod a kutyádat? Egy csomó szenvedést akarsz neki okozni? Pláne most, hogy 7 éves, ami alapvetően nem olyan öreg, inkább csak jó kor, de a szülésnél már neki és a kölykeinek is nagy baja lehet.
2012. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jázi&Csenge ***** válasza:
100%
Egyébként nem tudom miért van ez, mert elvileg ilyenkor is lehetne kölyke, csak ennyi idős korában már nagyon nem ajánlott.
2012. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem felelőtlenség ilyenkor elletni egy kutyát.Ám, ha az állatorvos vizsgálat után úgy találja, hogy lehet, próbálkozz. Az én véleményem erről abszolút negatív.
2012. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok tenyeszto vagy ilyesmi, nem direkt elletem ot, de nincs ivartalanitva
2012. okt. 14. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És az elmúlt 7 év alatt pénz nem gyűjt össze rá, vagy felesleges 1 hetetek nem volt?
2012. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!