Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám bolhás, és lakásba...

Ha a kutyám bolhás, és lakásban tartom, akkor én is bolhás lehetek?

Figyelt kérdés
Használom a bolhairtó sampont, tegnap is meg ma is megfürdettem vele, de még mindig látok benne. Mit tegyek? (8 hetes, bolhanyakörv nem jó).

2012. okt. 15. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, te is bolhás lehetsz!

De azért nem a világ vége.. akár az utcáról is rád ugorhat bármikor.. :)

2012. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, te is lehetsz! Nekem még állat sem volt a lakásba, csak megsimogattam egy ismerős macskáját, és a ruhámon hazahoztam a bolhát...
2012. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mé mit gondoltál? Te vagy a váltás!
2012. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bolhaírtó sampon fabatkát sem ér. Próbáld meg valamelyik bolha és kullancsírtó cseppet nekem csak az használt a kutyimnak, amikor befogadtam.Ha lakásban vagytok akkor a frontline combo a legjobb, mert az a petéket is kinyírja.Hiába irtod ki a kutyából a peték kikelnek és visszamennek a kutyába és sajnos bizony téged is megcsípnek. Azért kérdezd meg az eladótól, hogy kölyöknek lehet-e adni. Azt hiszem kilótól függ.
2012. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lakást is bolhátlanítanod kell.

Vegyél Neostomozant, Insecticidet, vagy BioKillt. Heverő, fotel, szék, stb mind átfújva kivűl-belűl. Ha padló van, felmosni.Kutya helyét kimosni. Ha jó bolhairtást akarsz a kutyádnak, Strongold csepp. Legalább kettő hónapig.A lakást hetente megismétled legalább 3x

2012. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kell nektek kutyát lakásban tartani? Brrrr...Mivé fajul a világ!?
2012. okt. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bocsánat új kérdés , nem válasz

Tegnap vettünk exspot bolhaírtót, rávan írva, hogy 15 kg-ig 1 pipettát kell rácseppegtetni a kutyákra 15 kg felett 2-t, a mi kutyáink mini yorki és bischon kb. másfél kilosak a kicsik 10 hetesek kb. fél kilósak én soknak találom az 1 pipettát a kicsikre is és a ˇnagyokra ˇis. Tudna valaki segíteni hogy mennyit cseppentsek rájuk, hogy hatásos legyen de káros ne?

2012. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!