Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám terhes?

A kutyám terhes?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt bejött a portánkra egy tacskó szerűség szét szedték a kerítést .Kétszer-háromszor láttuk a portán mikor haza jöttünk ,de biztos még többször is volt mikor nem voltunk otthon. Golden Retriever kutyám van ,3 éves és kicsit most mintha ,,dagadtabb lenne " lehet ,hogy csak a tél miatt ,hogy hideg van és növeszti a bundáját, az ételtől nem lehet mert mindig ennyit kap .Amikor lefekszik mindig a hasát simogattatja és ezt élvezi .Ja és mostanság mindig egy helyen van ami nem fedett ,ilyen dobozszerűség ami az árammal vagy gázzal kapcsolatos .Légyszi írjatok !!Egyébként van háza.

2012. okt. 20. 12:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
ha akar kölyköket, akkor ne ivartalanítson
2012. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hogyha ne talán vemhes lenne a kutyám ,nem lenne semmi baja az ellésben ugye?
2012. okt. 20. 15:05
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha elvinnéd állatorvoshoz, ennyi idő után már meg tudná mondani. Mi itt hiába találgatunk, menj biztosra és vidd el. A kölykök mellé nagy felelősség kell, ráadásul már így is elég sok kidobott kutyus van.
2012. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, a nyúl fial, a kutya ellik, de mindegy...


Kérdezőnek!

Menj el ivartalaníttatni a kutyát! a menhelyeken teltház van, ha kiskutyát szeretnél, és megengedheted magadnak, inkább onnan fogadj örökbe.

2012. okt. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia%

5-ös vagyok!

Én az ellés miatt írtam, hogy nem eszik. Cirka 2 hónapot írtál, felhívtam a figyelmedet, mik a jelei az ellés közeledésének!

Nem, általában tényleg nem eszik a kutya, közvetlen ellés előtt, de lehet, hogy már előtte való nap sem!

Te tényleg nagyon tapasztalatlan vagy, keress rá a Google-n néhány "kutya szaporodása" cikkre, és olvasgassad!

2012. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy vemhes. Nekem a labradorom 9 éves. Sokszor volt álvemhes. De egyszer se volt kölyke. /sőt évi kétszer ez így van/ Szegénykém volt, hogy eltejelt.
2012. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!