Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az miért van, hogy amikor a...

Az miért van, hogy amikor a kutyák mentőt hallanak vonyitani kezdnek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az én kutyám is ha mentőt, rendőrt, tűzoltót hall vagy ilyen beszélős kocsit akkor vonyítani kezd.
2012. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekik sokkal érzékenyebb a hallásuk, mint a miénk, és bántja az a frekvencia

a Family Frostot is utálják valamiért :)

2012. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én sem igazán tudom, de szerintem azért, mert nekik ugye jobb hallásuk van, és irritálja őket ez a magas hang.
2012. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor is ha jön a jégkrémes vagy a fagyis vagy a gázos vagy akármi.
2012. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a hallásuk is, de szerintem elsősorban az az oka, hogy a farkasoktól származnak. És ugye, amikor a farkasok kommunikálnak, akkor gyakran vonyítanak. Szerintem ez az oka, de én sem tudom biztosan.
2012. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém nem reagál rá semmit, nyugodtan sétál tovább.
2012. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyémet sem érdekli egyáltalán, a füle botját sem mozdítja. Pedig nem süket, egyszerűen nem érdekli.
2012. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az erős hangok izgatottságot generálnak, hiszen a kutyák kommunikációjában minden hangadás nagyfokú izgatottságot fejez ki, egyébként némán "beszélgetnek" hangok nélkül.

És erre az izgatottságra még több hangadással reagálnak.

Ez pont ugyanaz, mint mikor elkezd ugatni, és valaki ordítozva akarja elhallgattatni, hogy kussoljon.

És nem érti, miért ugat még jobban a kutya.

Hát azért, mert nem tud magyarul, csak annyit ért az egészből, hogy a gazdi egyre hangosabb és izgatottabb, ezért ő is egyre izgatottabb, és hangosabb lesz.

2012. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
...amelyik meg nyugodt marad, az azért marad nyugodt, mert foglalkozva volt vele, és megértették vele, hogy attól, hogy ilyen hangokat hall, nem kell felpörgetnie magát.
2012. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az enyém akkor szokott, amikor harangoznak.:D
2012. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!