Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennel köhögésre adhatok a...

Obzy kérdése:

Kennel köhögésre adhatok a kutyámnak duomox-t (1000mg amixocilin)?

Figyelt kérdés

A kérdés egyértelmű,eddig augmentint kaptak,csak az elfogyott,de duomox viszont van itthon,a hatóanyag elvileg ugyan az,csak erősebb dózisban,kaphat ugyanúgy a kutya ilyet augmentin helyet?

állatorvososok kíméljenek ;)



2012. okt. 20. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
miért kíméljenek az állatorvososok, te gyökér? talán mert az állatorvos tudna válaszolni?
2012. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, lehet más a vivőanyaga amire allergizálhat a kutya.

Egy telefont szerintem megér a dolog, hogy odatelefonálj az orvosodhoz, hogy ő mit gondol erről, de augmentint a háziorvos is ír fel neked, kérj tőle olyat amit az állatorvos javasolt és add úgy és akkor ahogy elő van írva.

2012. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszer szemcsepp kellett volna a műtött szemű kutyánknak, mert elfogyott. Tettem egy próbát a háziorvosomnál, hogy lenne olyan kedves és írna-e fel esetleg, hogy ne kelljen az állatorvoshoz 30 km-t utaznunk egy receptért. Teljesen fel volt háborodva a háziorvos, hogy mégis hogyan képzelem, hogy ő majd egy kutyának ad receptet?! :(
2012. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csörögj rá a dokidra, hogy helyettesitheted-e. mi ezt tényleg nem tudjuk. De gyomorvédőt adtok a kutyának ugye?
2012. okt. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az elsőnek üzenem hogy elmehet a k. anyjába..remélem tisztában vagy azzal hogy mennyi az állatorvosi költség..arról nem beszélve hogy a szart is lerántják rólad..vagy épp félre kezelik,hiába tudod mi a baja a kutyádnak..és lehet elkér 20ezreket és ő is ugyan ezt a gyógyszert írná fel..és akkor hol is tartasz???!!!!..és leírtam hogy ez a fajta válasz nem érdekel..akkor még is mi az anyádnak pofázol bele..NORMÁLIS válaszok érdekelnek..(akinek nem inge NEM veszi magára)
2012. okt. 21. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

látom nagyon intelligens vagy. ismered a telefont? a legtöbb állatorvos készséggel áll rendelkezésedre egy kérdés erejéig. az, hogy te egy rosszhoz jársz, még nem jelent semmit. ha meg nincs pénzed az állatodra, akkor ne legyen állatod.


de ha ezt hozzáadjuk ahhoz, hogy te itt ismeretlen, laikus emberektől elfogadnál igenlő válaszokat ebben a témában, az szerintem egyenesen felháborító.

2012. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ott kérek segítséget ahol akarok(;..és ne egy idegen akarja már kb eldönteni kinek lehet kutyája,és az ember talán kérhet segítséget..akinek volt a kutyájának ilyen baja és mondjuk ÁLLATORVOS mondta hogy adhat másik gyógyszert is..de úgy látom eddig már nem jutottál el gondolatban(:..sose értem hogy a kis 12-14éveseknek adnak "értelmes"válaszokat olyanokra pl hogy ha a "pasimat" le... akkor lehetek-e terhes stb okos kérdés..sztm azokkal kéne foglalkoznod ha már nekem megmondod tartsak-e kutyát(;..további kommentedre NEM vagyok kíváncsi..úgy hogy ne fáradj(:
2012. nov. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!