Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Október 10. én fialt a kutyám....

Október 10. én fialt a kutyám. Ma megfogtam a kicsit mert nyílik a szeme és mikor viszetettem, elkezdett morogni az anya és majdnem odakapott a kicsinek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Amerikai staffordshire terrier szuka kutyám október 10.én 12 kiskutyát fialt, eddig egyszer volt vele probléma mikor tavaly nyáron nekiment a Golden retriever kutyánknak. Azóta már megbékítettem a kutyákkal, teljesen jó eljátszik akármilyen kutyával. Ma mikor megfogtam a kölyköt hogy megnézzem milyen szeme van visszatettem az alomba odament az anya szagolta és elkezdett morogni. hátrébb álltam, meglepődtem, rászóltam érősen. abbahagyta és odakapott az a kiskutya felé amit megfogtam. Utána pedig befeküdt és szoptatta a kicsiket. Valami ötlet hogy ez miért lehet? szobatiszta, velünk alszik emberre még soha nem morgott.nem arra van tanítva.
2012. okt. 22. 17:30
 1/7 sippara ***** válasza:
54%
Hogy miért lehet? Lehet, hogy azért, mert tovább szaporítasz egy amúgy is közel tönkretett fajtát és így büntet a sors. VAGY azért, mert egy jött ment senki nem nyúlhat a kölykéhez, ráadásul "összekented" a kicsit a szagoddal... Nem tudom pontosan, milyen gondjai lehetnek egy frissen ellett kutyának a kölykeivel, és épp ezért NEM IS SZAPORÍTOK!!!!! Eszméletlen vagy.
2012. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha lehet értelmes választ kérek
2012. okt. 22. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ellett, hozzányúlsz-e a kicsikhez?
2012. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze, minden nap nézem őket. az ellésnél is ott voltam vele.
2012. okt. 22. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
béna vagy, azért volt, az én macskámnál meg kutyámnál ellés után 1 órával már megfoghattam a kölyköket és az anya nem csinált semmit
2012. okt. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézed, vagy pakolgatod is? Ezalatt az anyakutya miként viselkedett?
2012. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végig ott voltam az ellésnél, segítettem neki ahogy olvastam és ahogy láttam a videókon. mindig ott vagyok vele. csak megnéztem a szemét az egyik kutyának, de mikor megfogom a kiskutyát akkor fel emeli a fejét és figyel. ilyenkor odateszem hozzá a kölyköt, megszagolja. nyugtatom a kutyát hogy nincs semmi baj. és letettem a kiskutyát, mászkált az anyukája közelébe és egyszer csak leütötte a fejét és morgott. hátrébb léptem, erősen rászóltam nem hagyta abba és odakapott a kiskutya felé, de nem harapta meg. utána megfegyelmeztem a kutyát és meghúzta magát. de azóta semmi baj. végül is a kölyköket azóta nem emelgetem.
2012. okt. 23. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!