Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztor taíthatósága?

Berni pásztor taíthatósága?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a Berni pásztor mennyire tanulékony és hogyan tanítsam meg a 4 hónapos bernimnek ,hogy sétáltatás közben vissza jöjön ha szólok neki?!
2012. okt. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Google, "behívás tanítása" és "falkavezérség". Jó olvasgatást :)
2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a másik kérdésem az lenne,hogy azt mondta valaki hogy ha futáskor a hátsó lábait nem felváltva használja hanem egyszerre akkor diszpláziás ö most 4 hónapos de kicsi korától kezdve így fut akkor ö Dp??vagy más miatt is futhat így?
2012. okt. 23. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
4hósan még nem látszhat rajta, hogy diszpláziás. Nem igazán értem, milyen futásra gondolsz, videót fel tudsz rakni? Akkor talán jobban megértem.
2012. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónaposan diszpláziás, akkor valamit nagyon elcsesztetek. Emlékeim szerint a kölykök szoktak még ilyen hülyén futni, és ez az ugrálás amúgy sem a dp tünete, nagytestű fajtákra nem jellemző, szóval egyelőre én nem aggódnék. De mutasd meg dokinak a következő oltáskor, ha gondolod. És figyelj oda nagyon a táplálására, ne legyen dagi, ne nőjön túl gyorsan, jó minőségű kaját kapjon, és akkor kevesebb az esélye az ilyen problémáknak.
2012. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kutyaiskolák nagyon jó szolgálatot tudnak tenni az alapengedelmességi gyakorlatokban. Persze lehet egyedül is tanitani, és valóban találsz erre akár kutyás könyvekben, vagy az interneten is segitséget. De a kutyasuliban ill. kutyaoviban társaságot is talál, nagyszerű szórakozás kutyinak-gazdinak. Ill a kutyának is jó lehetőség más kutyákkal való kontaktus kialakitására.

2012. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!