Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
kutya véletlenül beevett egy negyed vérnyomáscsökkentőt ,5 mg -nak a negyedét

2012. okt. 28. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem baja nem lesz tőle.. Ha nagyobbacska akkor biztos nem. Olvasd el a betegtájékoztatót. Hátha kitér arra hogy mi van ha gyerek eszi meg.. Úgy cseleked a kutyával mint ahogy a gyereknél írják..
2012. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi

nincs rá írva..

adtam tejet neki előbb.

newm látok rajta semmi különöset

2012. okt. 28. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. A tej jó ötlet volt. Igyon sok vizet, hogy gyorsan kiürüljön a szervezetéből és legközelebb ne hagyj elől gyógyszert.
2012. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi remélem nem lesz baja

legközelebb rögtön beveszem a gyógyszert,nem teszem le basszus-

2012. okt. 28. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baja nem lesz!

Legfeljebb kicsit többet alszik, de ennyire kis mennyiségtől még ennek is kicsi a valószínűsége.

Nekem egyszer egy kistestű, és akkor még kölyök kutyám mászott fel az asztalra, és szétrágta az ott felejtett gyógyszeres dobozomat, 5 szem vérnyomáscsökkentőt evett meg, amiből nekem 1 szemet kell.

Mondhatom, olyan pánikban voltam, majd meg bolondultam, azonnal hívtam az orvost/este 9-kor/.

Megnyugtatott, a kutyákra másként hatnak az emberi gyógyszerek, és max. egy nagyot alszik tőle.

Azért itattam vele tejet, egész éjjel figyeltem, de semmi baja nem lett, fél órával később ébredt, mint szokott, és ennyi.

No, azóta a szekrény legfelső polcán tartom a gyógyszereimet.

2012. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha olyat eszik a kutyád, amit nem kéne, akkor nem tej kell neki, az semmire nem jó, csak megfos@tja. Ha hányia kell akkor sós meleg víz kell, ha meg valami olyan kell, ami közömbösíti a mérget, akkor meg aktív szén vagy K-vitamin (méregtől függően).
2012. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!