Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A leírtak alapján szerintetek...

A leírtak alapján szerintetek melyik kutyafaj illik hozzám?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lefogok írni egy pár dolgot mit szeretek, mennyi szabadidőm van mik az "elvárásaim" egy kutyától...stb: Szeretek sétálni,túrázni,biciklizni, úszni.Napi olyan kb. 5 óra szabadidőm van/hétköznap/ Szeretem a nagy mackókat, az "északi" kutyákat, a kis "plüss" kutyákat. A szőrét lenne időm gondozni, a kutya iskolát is megtudnám oldani. Remélem ezek alapján segítetek h melyik kutyafaj illik hozzám/mozgásban és ápolásban(mert leírtam h mit tudnék vele csinálni amit szeretek)jobban szeretem a kis és a közepes méretű kutyákat/

2012. okt. 28. 09:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
golden retriever
2015. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Törpe tacskó mert far zsebben is elfér! Arra kell figyelni ha Le ülsz ki vegyél a zsebedböl külön én megrokkan ha rá nehézkedj amikor ülsz!
2015. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kutya. Faj=kutya fajta= husky, kuvasz, komondor ,golden retriever stb.
2016. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!