Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok bikejöringhez,...

Hol tudok bikejöringhez, szánhúzáshoz hámot venni a kutyáimnak?

Figyelt kérdés

Majd ha leesik a hó akkor szánt akarok velük húzatni.De sehol sem találok hámot :(

Linkeket aki tud írjon.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. okt. 28. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el szánhúzó versenyekre, ott szoktak hámot is árulni. Rendezvénynaptár a sleddogsportclub.hu oldalon.
2012. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen kutyád van? Lehet rendelni is külföldi oldalakról...
2012. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Catz ***** válasza:

inuhiei

musher.ro (én innem rendeltem)

2012. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem kell külföldről rendelni, irsz egy emailt és rendelhetsz innen, én is innen rendeltem és nagyon gyorsan meg is lett. Szóval tökéletes:)

2012. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Teljesen személyre szabható hámok :)

2012. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó linken súlyhúzó hámok vannak,az nem való bikejöringhez. Az erdélyi hámok leginkább északi kutyáknak valók,tehát ha a kérdezőnek vizslája van nem ajánlom ill. nem jó keskeny mellkasú kutyáknak se. Sajnos a minősége se túl jó,állandóan elszakad,de varrással javítható.
2012. okt. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%-os :Ez a link már jó: [link]
2012. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. okt. 28. 21:37
 10/10 anonim válasza:

Budapesten Bende Gábor foglalkozik kutyakiképzéshez szükséges felszerelések gyártásával. Profi termékei vannak. Rendszeres vásárlója vagyok, jó szívvel ajánlom. A műhelye a 8. kerületi Fecske u. 16 alatt található. Nincs üzlethelyiség, ne számíts kirakatra, sem feltűnő táblára. Itt a műhely és a raktár található, de fogad vásárlókat.

www.bende.hu oldalon vásárolhatsz webshopból is, de én személy szerint preferálom a személyes vásárlást, ott nem fotó alapján kell eldöntenemg, hogy egy termék megfelelő-e, vagy sem.

2012. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!