Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyus ez? (KÉP)

Heineken28 kérdése:

Milyen fajtájú kutyus ez? (KÉP)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk egy ilyet a kislányunknak :)


[link]



#kutya #kutyamaci
2012. okt. 31. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha semmit nem tudsz a fajtáról, akkor mi alapján választottad ki? Honnan tudod, hogy megfelel-e az ő stílusa a ti életmódotoknak, tudjátok-e biztosítani neki azt a mozgást és nevelést, amire szüksége van? A kutya nem dísztárgy, hogy külső alapján válaszd, hanem egy élő, érző lény, személyiséggel, igényekkel.
2012. nov. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg csak azért néz ki ilyen medvésen, mert lenyírták a szőrt az orrán.
2012. nov. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem ő nagytestű kutya lesz, a fajtájára sajnos semmit nem tudok mondani, de biztosan lesz itt olyan aki járatos benne. ha megvan, akkor érdemes majd utánanézni a fajtára jellemző tulajdonságoknak is. De én gyerkőcnek csak akkor vennék kutyát, ha már elég érett ahhoz, hogy nem csak nyuzza, hanem tudatosan tud vele foglalkozni.
2012. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én simán elhinném, hogy mackó... Biztos nem egy igazi medve?


[link]

2012. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez egy hatalmas testű kutya lesz, nem kislánynak való.Még sétáltatni sem tudná, lakásba tuti nem való.

Kerti dísznek meg minek kutya?

Ne feledd, ami kicsinek tök cuki, meg hűűű, de aranyos, rengeteg problémát tud okozni később, ha megnő, sőt, köá a neveléshez.

Ennél a kutyánál tuti nem a kislányod lenne a falkavezér.

2012. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
"sőt kölyökkorban is, ha nem megfelelően álltok hozzá a neveléshez"
2012. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez inkább medvebocs, mint kutya. De ha még kutya is lenne, mennyi pénzed lenne rá? Ismert fajták is 100.000 Ft közelében kezdődnek. Egy ritka, ismeretlenebb fajtáért ennél jóval többet is elkérhetnek. Látszik nem sokat tudsz a kutyákról. Te is azok közé az emberek közé tartozol, akiknek csak addig tetszik a kutya, amíg pici. Egyik ismerősöm is így járt, beszereztek egy kutyát a kisbabájukhoz. Amíg pici aranyos volt, most hogy már van 2-3 éves a kutya, már nyavajog össze-vissza a gazdája, hogy fél attól hogy 1x a kutya odakap a gyerekére, vagy hogy felborítja. Akkor minek vállalni kutyát? Felelőtlen undorító gazdák! Most persze már el kell ajándékozni...Egy kutyával majdnem annyit kell foglalkozni, mint egy gyerekkel. Neked lenne rá időd? Vagy most kié lesz a kutya? Kislányodnak aki max annyit csinálna vele hogy megrángatná a fülét? Neki max. egy plüssállat lenne való. Ha akartok kutyát, akkor a család kutyája legyen, ne a gyereké... És nem úgy kell fajtát választani, hogy mennyire cuki kiskorában. A kutyafajtáknak is van egy általános leírás a személyiségükről. Lehet éppen akit megvesztek nem is lenne gyerek centrikus. Úgyhogy verd ki a fejedből ezt a baromságot hogy ilyen kutyát szeretnél (ami valszeg egy medve), és gondolkozz egy kicsit több ésszel.
2012. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha mégis kutya, akkor talán valami chow-chow beütésű lehet. [link]
2012. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Először is gyereknek nem veszünk kutyát. Egy gyerek nem tud felelősséget vállalni még magáért sem, másért (állatért) meg pláne. Magadnak vehetsz kutyát nem a gyereknek. A kutyaválasztás meg már rosszul kezdődik ha kép alapján választasz fajtát.
2012. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Kedves" Válaszadók! 21 éve tartok kutyákat,boxer tenyészetem van,az országban az egyik legjobb többszörös díjnyertes tagokkal,szóval ennyit arról,hogy nem értek a kutyákhoz :)

Hatalmas box és kifutó meg udvar van a kutyáknak,szóval a hely és a pénz is adott a tartásukhoz,már 21 ÉVE...Szóval okoskák,KUSS ÉS NE OKTASSATOK...A kislányomnak meg ha körfűrészt akarok venni akkor azt veszek lóf*sz közötök nincs hozzá.Feltettem egy normális kérdést,erre taknyos netfüggő zsebhokisok meg pesti csírák akarnak oktatni...Vicc..,

2012. nov. 3. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!