Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanesenek valamilyen szőrápo...

Havanesenek valamilyen szőrápolót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Hiába fésülöm minden nap,a bundája nagyon filcesedik, kozmetikushoz is szoktam vinni, pont most volt nem rég,de elfelejtettem megkérdezni.

Erdőbe,mezőre,túrázni is szokott jönni ,mondanom sem kell minden anyámkínja beleragad,bogáncs,toklász stb ha rövidre van nyírva akkor is. Ezeket egyenként kiszedegetem,gondolom ezt nem lehet semmivel megelőzni (azon kívül,hogy nem viszem magammal :D) ,de ha igen akkor megköszönném az ötleteket:D


ja és a sampon/ szőrápoló termékekhez márkát is írjon aki tud.Köszönöm előre is


2012. nov. 5. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:

www.zanni.hu

Őket keresd fel -a legjobb lenne kutyástul- ott tuti, hogy tudnak valami nagyon jó cuccot ajánlani.

2012. nov. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a mi havanese-ünkkel is ez a gond :/

mi azon kivül,hogy minden nap kifésüljük , főleg parki séták után nem sok mindent tudunk tenni..


sajnos ez a hosszú szőrű kutyák átka minden beleragad a szőrükbe,nekünk amikor le volt nyírva a szőre semmi sem ragadt bele,de hideg miatt nem akarom megnyíratni!

de tavasszal és nyáron elvan víve kozmetikushoz és pont októberbe már megnő szépen a szőre így a télre teljesen megfog nőni :)


amit az első írt Zanni termékek biztos jók a filcesedés ellen ettől függetlenül ugyan úgy belefog minden ragadni!!!amúgy meg rohadt drága termék ,mi sajnos nem engedhetjük meg magunknak,hogy 250 ml-300 ml samponért 5-6 ezer ft-okat kiadjunk..

2012. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!