Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SŰRGŐS! A kutyám szédült,...

SŰRGŐS! A kutyám szédült, esedezett, be volt húzva a farka, riadtan nézett mitől van ez? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

SŰRGŐS!!!!

Arra lettem figyelmes hogy kint a teraszon csörömpölést hallok kimentem és a kutyám beesett a bokorba hívtam nagyon zavarodott volt be volt húzva a füle bevittük a lakásba és tejet attam neki azután már tudott járni most jelenleg fekszik sajnos nem tudjuk elvinni orvoshoz valaki tudja h ez mitől lehet? :'(



2012. nov. 12. 20:59
1 2
 1/14 lizzi77 ***** válasza:
46%
Sok minden lehet: beütötte a fejét, vagy a gerincét, mérget evett, akkor viszont hányna is, agyvérzést kapott...ha nem javul jelentősen ,akkor max. reggel orvos!
2012. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nem fogsz tudni semmit csinálni vele, még akkor se ha valaki esetleg telepatikus képességei segítségével kibarkóbázza a kutyád nyavalyáját. Hiába nincs pénz, vagy végignézed ahogy a kutyád szenved, és esetleg a szemed láttára kínok közt hal meg, vagy (bár lehet kicsit ciki lesz) elmész az állatorvoshoz, és megmondod hogy nagyon sajnálod de semmi pénzed nincs, és nem tudod mi van a kutyával. Ha van egy kis jóérzése, biztos segíteni fog a doki. Ha meg nem, akkor mész a következőhöz. A tejet meg felejtsd el, csak befosik tőle a kutya.
2012. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
itt nem a pénzről van szóóó!!! hanem nincs aki elvigye a kutyát!!!
2012. nov. 12. 21:13
 4/14 anonim ***** válasza:

Te miért nem tudod elvinni?

Egyébként kb. 2 éve az én kutyám is produkált egy ugyanilyet. Szédült, bepisilt, percekig alig bírt állni.

Elvittem dokihoz, aki évek óta kezel epilepsziás kutyákat. Azt mondta, hogy ez lehet epilepsziás tünet, de ez még nem feltétlenül jelent epilepsziát. Ilyen tünetet sok minden kiválthat. Én arra gyanakszom, hogy akkor egy baromi forró nyári este volt, és attól lehetett...

Ma este mindenképp legyen bent, figyelj rá. Ha nem javulna az állapota, akkor...tényleg állatorvoshoz kellene akkor vinni, mert amíg azt sem tudod mitől lehet, addig Te sem tudsz mit csinálni.

2012. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha a kutyám életéről lenne szó, nincs ami megakadályozhatna abban, hogy orvoshoz vigyem. Meg lehet oldani a szállítást, ha nagyon akarnád, csak pénz kérdése.

Ha nem teszel semmit, lehet, hogy reggelig se húzza ki szegény, ezek a tünetek nem tűnnek apróságnak, amivel várni lehetne akár egy napot is.

2012. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor ki kell hívni dokit, ha nincs, aki vigye. Az is jobb a semminél. Hátha van olyan jó fej, és a saját kocsiján visszaviszi a rendelőbe, ha nagy a baj.
2012. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak állatszállítók, nézz körül a neten: állatmentés, állatszállítás.


06-70-537-2450

06-30-387-5409


Nekem ez a két számom van, még nem volt szükség rájuk, de elmentettem, ha olyankor kéne állatorvoshoz menni, amikor nincs kocsi.


Mondjuk az tény, állatklinikán is figyelmeztettek, hogy éjszakai ügyeletben sok mindent nem tesznek a kutyával, csak közvetlen életveszélyben műtenek (baleset, stb-)...De esetleg van olyan orvos, aki ilyenkor is normálisan megvizsgálja.


Egy kutyusom így halt meg nemrég, agyvérzésben. Pontosabban csak kiskorában volt az enyém, más gazdákhoz került tőlem.

2012. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok hogy írtok és aggódtok de én is épp azért írok ide mert aggódom a kutyámért fél 9 kor száljak buszra a "beteg kutyámmal" és még kószáljak a sötétbe mire megtalálom az állatkorházat ráadásúl másfél óra mulva érnék od!ha tudnék vezetni nyilvánvaló h rögtön vittem volna,vagy ha lenne aki elvigyen de mivel nincs egyikse ezért nem tudok mit csinálni! Most egyenlőre fekszik normálisan megy bent fogjuk tartani!
2012. nov. 12. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi kedvesek vagyunk, de hozzád eljutott bármi is a felsoroltakból? Hívd fel a dokit, ha annyira aggódsz, ne itt lógj.
2012. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol lenni kell körzeti állatorvosnak, akit ki lehet hívni, ha baj van! Ha nem a pénz a gond, akkor nincs olyan, hogy nem találsz egyetlen orvost sem, aki elmenne megvizsgálni. Ez lehet epilepszia, agyvérzés, ha meg mérget evett és tejet adtál neki és a kutya nem lett rosszabbul, akkor adj hálát az égnek, hogy nem pont olyan mérget evett, ami zsírban oldódik! Én hívnék egy orvost, az biztos, legalább tanácsot kérnék tőle, hogy mi lehet ez, nem pedig itt barkóbáznék! Jó, tudom tanács kellene, meg, hogy mi lehet a baja, de amíg kiírtad ezt a kérdést, már felhívhattál volna egy orvost is.
2012. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!