Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Whippet hízásra hajlamos?...

Whippet hízásra hajlamos? Komolyan érdekel a kérdés és a szakszerű táplálásáról is szívesen olvasnék hozzáértőltől!

Figyelt kérdés
Köszönöm ha érdemi válaszokat kapok!

2012. nov. 16. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Én még kövér whippet-et nem láttam :D

Ők vékony alkatúak.

2012. nov. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én már láttam kövér whippetet, de azt igazi kihívás elérni, szinte lehetetten!


Én az agaraimnak, lazac olajat, tojássárgáját főtt/nyers marha és csirkehúst szoktam adni csonttal a táp mellé, mert bárki bármit állít nem olyan tökéletes egyik táp sem....

2012. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,kedves 2.,most hogy mondod, biztos akad olyan kedves nyugdijas,aki az agárból vagy whippetből is képes guruló négylábút csinálni,a mindennapos édesség-csoki diétával ...
2012. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A whippetnek lételeme a futás.. Egyszer láttam 1et aludni az még álmába is futott..(nem csak olyan mancs mozgatás hanem rendesen csinálta fekve..) Szakszerű táplálás. Vegyél neki Totw-ot szerencsédre nem eszik sokat így a 13kiló szerintem másfél-két hónapig is elég lehet.

Nincs igazából szüksége semmi másra mint egy átlag kutyának. Adhatsz neki húst néha ha szeretnél.

2012. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Van egy 5 hónaposom és szegénykémnek áttűnik a bordája de amúgy rendesen eszik. Valahol olvastam - de lehet, hogy marhaság....annak tűnik :)) - hogy nincs "zsírszövetük". Ez egyértelműen kizárt dolog de tényleg szeretném tudni , hogy ki mit tud róla, azaz többet szeretnék tudni az egész témáról.

Igen, az enyém is szokott álmában futni. Hanyatt! :))

2012. nov. 16. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd meghízik nyugi ha már nem nő, az én baba agaram is hol ilyen hol olyan ahogy éppen nő. Majd 1,5-2éves korára beáll a súlya.

DE egy éves koráig ne engedd nagy kutyákkal futkosni mert tönkre teszi az ízületeit meg a gerincét.

2012. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát az én orosz agaraimnak is ki van a csípőjük, bordáik... pedig pont annyit esznek mint a lovak :) elképesztő mennyiség beléjük megy és soha nem híznak.
2012. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megnyugtatóak vagytok :) Köszönöm! Néhány ember az utcán sajnálja, hogy milyen sovány, félek rám küldik az állatvédőket! :)

A járókelőktől függetlenül szeretném őt kicsit "húsosabbnak" csak nem tudom mit jó ha teszek vagy mit nem, a gyakorlott agarasok mit javasolnak. Többféle kutyám volt már de agár még nem.

2012. nov. 16. 20:07
 9/9 anonim válasza:

Az én szukám ivartalanítva van, mégsem hízik, pedig tényleg tud enni, a másik kutyánk és a macskáink elől is eleszik mindent. Nem tudom mit és mennyit kellene neki adni, hogy elhízzon... Szerintem ez majdnem lehetetlen.

A szomszéd lány múltkor meg is kérdezte, adunk-e neki rendszeresen enni :) Még a végén tényleg jönnek az állatvédők :D

2012. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!