Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Képek? (lent;...

Segítség! Képek? (lent; kutyaköröm)

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok van egy 2 és fél éves beaglenk és már eléggé éles és nagy a köröm, amikor lép a körmei hangja hallatszik is. De viszont apukám azt mondj nem nagy és nem is kell neki levágni.. AZT SZERETNÉM KÉRNI HOGY mivel az interneten nem találtam, LINKELJETEK IDE NAGY KUTYAKÖRMÖKEt ÉS NORMÁLIS MÉRETŰT IS. Így megtudom majd különböztetni mi tévők legyünk..:)
2012. nov. 20. 20:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik, hogy ez fajta függő is. Nekem egyik kutyám körmét se kellett még soha vágni, igaz a napi 8 km megvan nekik.
2012. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Napi 8 km-től meg is halna a kutyám :D :D


Az a probléma, h nincsenek kutyabarátok, így csak velem tud játszani. Azt pedig iszonyat hamar elunja és inkább jönne haza durmolni. Régebben, míg nem volt mindenki hülye és odaengedték ak utyát, és mag nem költöztek el a "barátai", addig volt h 3 órát fagyoskodtam a zuhogó hóesésben emrt őkelme kijátszotta magát. Na ennek kb fél éve vége. :(

2012. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Van egy fajta élő rész a körömben , ahogy már írták, és mondjuk ezt sötét körmű kutyáknál nehéz megállapítani . Mert ha bele vágsz, nekik az fáj és vérzik :O

Nekem van egy kistestű kutyám, ő szobakutya, mindig asztali lámpa felé tartom a körmét és megnézem, hogy milyen hosszú, mennyit nőtt le, mert így látom csak az élő részt benne, szerintem próbáljátok ezt ki!

Hogy fajta függő e , azt nem tudom , de hogy mozgás hiány az biztos, nekem idős kutyáknál volt, hogy megnőtt a köröm, már akkor keveset mozogtak .

EGyébként 1000 forintért vettem a körömvágót a kutyámnak és magamnak nyírom neki .

2012. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Szüleimnek beagle-jük van. Soha! nem volt ilyen a körme! Biztos van olyan fajta, amelyiknek gyorsan nőnek a körmei, de a beagle nem az. Te soha nem sétáltatod? Napi sétáknál soha nem lehet ilyen a körme. Milyen furcsa, hogy az 5 éves beagle-nek soha nem volt ilyen a körme. Bár a szüleim naponta sétáltatják. Kérdező, vidd el kozmetikushoz, vagy állatorvoshoz(az is levágja), és ezentúl sétáltasd, NAPONTA!
2012. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó szerinted egyedi eltérések nincsenek? Nem kell általánosítani. Pl nem minden beagle szökős, holott egy csomó igen. Na ezt csak azért írom, mert eléggé támadó vagy ahhoz képest, h nem tudod, h mi van. Lehet h az egyik beagle-nek gyorsan nő a másiknak nem. Van ilyen... Tekörmöd se ugyanúgy nő, mint a szomszédodé, pedig ő is homo sapiens sapiens és gondolom európai is.


Kérdező: ha kopog és már nagyon görbe akkor hosszú. Ha meg mikor áll, kicsit felfelé állnak a kutya lábujjai, mert felnyomja őket a köröm, akkor nagyon hosszú.

2012. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Na jó amíg nem tudtok valamit, ne beszéljetek! Naponta sétáltatjuk!-.-" És mért ne nőhetne meg a körme?...Egyébként fehér színű körme ugy hogy majd a kutyakozmetikus is könnyen bánik vele.:)
2012. nov. 21. 16:33
 17/22 A kérdező kommentje:
UTOLSÓ: Köszönöm és teljesen igazad van! :)
2012. nov. 21. 16:34
 18/22 A kérdező kommentje:
És egyébként az utolsó elötti szerintem azt hiszi hogy akkora akörme mint amekkorát az első válaszolo linkjében/képében lát...-.-"Mikor az csak egy ...
2012. nov. 21. 16:35
 19/22 zsuzsabazsa ***** válasza:

Én a betonos sétát ajánlanám, mert a füvön nem fog lekopni a körme. Illetve a betonon való futkosást.Pl: labdázást

De már csak akkor ha kutyakozmetikus megnézte és levágta a körmeit.

2012. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
21%
Nem az első válaszoló képére írtam...ha egy beagle-nek úgy megnő a körme, hogy vágatni kell, az a séta hiánya miatt van. És nem a farkaskaromra gondolok...jöttök nekem azzal, hogy szökős a beagle...nem a kutya viselkedéséről van szó, hanem a körmeiről. Sok sötét s.eggfej.
2012. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!