Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért pisil be a kutyám?

Mért pisil be a kutyám?

Figyelt kérdés
Nekem van 1 fajta tiszta törzskönyvezett rendőr kutyám és annak születtek kis kutyái, és ebből egyet megtartottam, most már 8hónapos és azt veszem észre rajta hogy amikor örül akkor be pisil és akkor is ha fél ez valami rossz jel vagy mivan most ilyenkor? mert a kis kutya is fajtiszta egyens hátú mint az anyja és törzskönyvezett és valószínűleg ebből is rendőrkutya lesz csak miért pisil be?

2012. nov. 25. 10:35
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs ez kimarat hogy Német Juhász!
2012. nov. 25. 10:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert valószínű kevésbé domináns természetű és ezzel azt mutatja, hogy megadja magát. Nem tudom egy ilyen kutya mennyire lesz alkalmas rendőrkutyának. Minden bizonnyal ki fogja nőni ezt a viselkedést hamarosan, de az sem kizárt, hogy valami idegrendszeri probléma áll a háttérben, ha nagyon félős.
2012. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pedig én nem bántom, csak akkor szídom le ha télleg bajt csinált. pedig padlófűtéses kutya háza van ami nagyon jól szigetel is és az anyja és tanítja hogyan kell verekedni meg megvédeni saját magát, vagyis felfázni nem tudott mert külön C-vitamint meg csont erősítőt is kap vagyis beteg nem lehet.
2012. nov. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!