Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane corso, bullmastiff,...

Cane corso, bullmastiff, angol mastiff, bordeauxi-dog, boerboel, milyen kutyák a felsoroltak?

Figyelt kérdés

1. tudom hogy nagytestű kutyák de mozgékonyak vagy inkább fekvős,alvósak?

2. jó házőrzők?

3.tanulékonyak?


2012. nov. 25. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A Boerboel szerintem nem tartozik az általad felsorolt kutyafajták közé...Kirí onnan...Nem fair a többi kutyafajtával szemben....Egy jó helyről származó és jó kezekbe kerülő Boerbel szerintem a tökéletes kutya.Ez a véleményem,anélkül,hogy ennek a fajtának a gazdája lennék...
2012. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! boerboelon kívül többi kutyát ismerem

1.

cane corso elég mozgékony ,többi valamivel lustább,de nekik is szükségük van elég sok mozgásra,nem szabad túl terhelni őket fiatalon(nem szabad velük durván játszani és nagyon fárasztani őket,mert izületeik és csontnövekedéseikre nem lehet jó hatással)

2. cane corso közülük szerintem a legkeményebb,de angol mastiff és bullmastiff is elég jó,bordeauxi dog van egyik ismerősömnak,ő azt mondja hogy annyira nem őrzi a házat,mert lustácska,de ha van vele foglalkozva és nem hagyjuk ellustulni szerintem boerdauxi dog is jó házörző

3.igen tanulékonyak,jutalom falattal meglehet nekik tanítani mindent ha türelmes vagy és határozott... de nuygodt..

2012. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!