Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legfurább...

Szerintetek melyik a legfurább kinézetű kutyafajta? És melyik a legszebb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 15:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
33%

a legszebb: azawakh, collie, orosz agár, papillon

a legfurább: mopsz, angol bulldog, francia bulldog, pekingi palotakutya, és a "kiállítási" német juhászkutyák ( a szögelléseik miatt). a munkavonallal nincs bajom :-)

2009. aug. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem értem egy küllemvonalú németjuhásszal mi a bajjod utolsó hozzászoló!

Legfurább:Törpe Pinscher(nekem van)

Legszebb pedig egyértelműen:Németjuhász(az is van)

de mindenkinek más az izlése! amugy minden kutyát szeretek !! Imádom őket! és te mijen fajtákat kedvelsz tisztelt kérdés iró?

2009. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%

legfurább: bedlington terier

legszebb: belga juhász <3<3

2009. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
68%

Legszebb: rotweiller (rotis oldal: [link]


Legfurább: Kuvasz

2009. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%

Legfurább: bedlington terrier, angol bulldog, bullterrier

Legszebb: havanese (de csakis hosszú szőrrel), lhasa apso (szintén hosszú szőrrel), skót juhász, afgán agár, szóval úgy általában a hosszú szőrű kutyák tetszenek nekem.

2009. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
68%
Ja igen és a dobermann is gyönyörű, ő a nem hosszú szőrű kedvencem:)
2009. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
64%
A legkülönlegesebb a csivava És a legszebb pedig a NÉMETJUHÁSZ :))
2009. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
83%

legfurább: a kínai meztelen kutya

legszebb: bullterrier, boxer

2009. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
92%

17:24 -nek


igaz, nem írtam oda hogy amerikai német juhászokról van szo...bár ha itthon körülnézünk....nekem pl. nem tetszik a pupos német...a standard is (asszem)egyenes hátat ir...és akkor nekem mi tetszik?? hát pl. ő...(ezt csak ugy találomra választottam ki google képeknél... [link] nem tudom ő mennyire felel meg a standardnak de őszintén nem is érdekel...nekem így néz ki egy németjuhász és nem amit kiállításon látok ...(ezért mostanában már nem szoktam elsétálni a németek felé)

És hogy miért nincs bajom a munkavonallal? mert ott nem szögekre, fokokra és arányokra figyelnek hanem arra hogy tud e rendesen dolgozni e az eb. Mert láttam már olyan németet a ringben aki még menni sem tudott rendesen.


Sőt még azt is hozzátenném (ha már megemlítettem az amerikaiakat) hogy ott a collie is fura...szerintem az egyik legszebb fajta a collie (mint már írtam) de nem az amerikai "féle".

2009. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
utolsó, úristen...így néz ki nálad egy rendes németjuhász? nekem a kedvenc kutyafajtám, imádom, de ez...pfff
2009. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!