Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vitamint adjak a...

Milyen vitamint adjak a kutyusnak?

Figyelt kérdés
most múlt 8 hetes, acanát eszik, és mégis füvet rág, meg kis fehér vonalak vannak a körmén, mint az embernek mikor vitamin hiányos... mit javasoltok?
2009. aug. 17. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet. Ha acanat eszik, akkor nincs rá szüksége. Nem azért eszik füvet, mert vitaminhiánya van, hanem mert az megkönnyíti a kutyák emésztését. Később is enni fogja.

A karmán nem szabadna fehér vonalaknak lennie, ha vannak, akkor az sem vitaminhiány, hanem valami örökletes dolog.

Azt adj a kutyádnak amit az orvos felír és ha valamiben bizonytalan vagy akkor őt hívd fel.

Sokan adhatnak mindenféle tanácsokat, nem biztos, hogy igazuk van. Abban bízz amit az orvos mond. (És remélem jó dokid van)

2009. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mienk is 8 hetes és royal canint adunk neki és mienk is füvezik néha:)és mindent megrág. Ez természetes dolog a kutyáknál.

Az embereknél a körmön a fehér folt nem vitamint hiányt jelent, hanem amikor beütöd valahova még ha nem is veszed észre az látszik meg és az NEM vitamin hiány (manikűrös vagyok, és tanultam erről), így a kutyáknál sem. Remélem hasznos információkat adtam.

2009. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha acanát kap, akkor nem lehet vitamin hiánya, ahogy az előttem szólók is írták. Az én kutyám is azt kapja és teljesen jól bevált.
2009. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!