Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan ertessem meg a kutyamma...

Hogyan ertessem meg a kutyammal, hogy nem szabad atugorni a kaput?

Figyelt kérdés

Egy nemetjuhasz kan kutyusom van mar lassan egy eves.

A gond, hogy egy hete atugorja a kerites . A kapu ami kb 160 cm-es az utca fele nez.

Pont fo uton lakunk igy elegge forgalmas, meg elottunk van egy jatszoter is. Felo, hogy elutik vagy egy beduhodott valaki meg mergezi vagy netan megharap valakit.


Barmit csinalok nem erti meg, hogy nem szabad kimenni.

Varok minden tanacsot mit csinaljak vele.



2012. nov. 27. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Magasítsd meg a kaput.

Mennyit jársz vele sétálni, mennyit dolgoztatod, és ha kan, ivartalanítva van-e?

2012. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, látom, kan.
2012. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom mar a kaput magasitattni, ez mar a magasitott.

Napi szinten megyunk setalni delutan utana meg labdazunk azt nagyon szereti, es abban alaposan el is farad. Igy nem tudom az okat.

2012. nov. 27. 09:32
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs meg ivartalanitva
2012. nov. 27. 09:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig tudd magasítani, mert ha ki tud menni, ki is fog. Ilyen visszahajló valamit tehetsz rá, azon nem olyan egyszerű átmenni. Ha meg tüzelő szukák után megy, akkor tökölés, mert képes, és felakasztja magát bármilyen kerítésre, ami csak félig-meddig akadályozná meg.
2012. nov. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
elol a kapu 20m szeles hatul meg 76m. Hatul meg csak 120cm magas, nem ertem a kutya felfogast:-)
2012. nov. 27. 09:53
 7/14 anonim ***** válasza:

csak akkor szökik ha nem vagytok otthon vagy pedig akkor is???


mert ha esetleg amikor nem vagytok otthon akkor szökik akkor kéne neki egy zárt kennel vagy pedig megkötni,de természetesen hosszú láncra,mert ha napi szinten le van mozgatva meg foglalkoztok vele akkor nem hiszem,hogy gond lenne, ha már nem tudok mást csinálni, akkor a kutya érdekében jobb a kennek vagy a megkötés..

2012. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*tudtok
2012. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*kennel


bocsi :D

2012. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ha itthon vagyok akkor megy ki, mert ha nem vagyok akkor kenelben van. Most eppen lancon van hatha ra jon, hogy rosz volt:-\
2012. nov. 27. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!