Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 éves kan németjuhász mellé...

8 éves kan németjuhász mellé szeretnék egy rotweilert. Kan vagy szuka lenne a megfelelőbb? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a szukát választanám,mert rotweiller néha agresszív és a németjuhászod már kissé idős egy fiatal kan rotweiller ellen.Ha viszont szukát választassz nem árt valamelyiket ivartalanítani,hogy ne legyenek keverék kutyák.
2012. nov. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akármelyiket is választod azaz vagy kant vagy szukát, mindkettőt érdemes ivartalanítani mindenféle szempontból. Szerintem egy szuka lenne jobb, mert a kan majd feszegeti a határokat a másik kannál, aki kora miatt lehet nem tudná esetleg fegyelmezni kutya módjára. A juhászkutya már nyugodtságra vágyik, nem egy dominálni akaró kanra. Szóval szerintem szuka!
2012. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
énekem is 8éves a németjuhászom és hoztunk mellé egy kan Dobermant és megszkta ot és már a dobberman is 1éves és nem civakodnak ck néha de a német juhász mégrendre tanitja hiába a rutinja verhetetlen :D
2012. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hat igen,amit az ultolso mondott az csak 1 eset,DE lehet hogy a te nj mar nem fogja tudni fegyelmezni,nevelni a kis kan rotit...

de a szuka rottweilerek nem annyira dominansak,konnyebb oket kezelni,szoval en is szukat ajanlok

2012. dec. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3as válaszolóhoz szeretnék hozzászólni :)


Ha kan kutya mellé veszel másik kant az elvileg kitolja a fiatalabb "érését" 1.5-2 éves koruk körül kezdenek el veszekedni komolyabban a kutyák :/ Úgyhogy még a nehezén nem vagy túl.


Két kant csak akkor válasz ha fel vagy rá készülve hogy ez mekkora felelőség és milyen nehéz feladat.


Én MINDENKÉPPEN szukát javaslok és nem csak azért mert az nj 8éves hanem hogy elkerüljétek a komolyabb csetepatékat.

2012. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ebben lht igazad van
2012. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!