Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
A kutyám hátra csapja a fülét mikor megyek felé és simogatni szeretném,boztosan nem fél tőlem,m sosem bántom.
2012. nov. 29. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

hát, a hátracsapott fül legjobb tudomásom szerint nem jelent jót, de ha csak ennyi van, és ráza a farkát, az nem gáz.

De viszont, ha mereven áll, akkor óvatosan.

Valahol van egy könyvem erről, de már évek óta bele sem néztem, és egy kicsit elfelejtettem:S

Írd be google-ba, hogy a kutya testbeszéde, és hátha találsz olyat, ami a tiedre illik

2012. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fülek


A kutyák testbeszéde

Behódolás

A kutya hallása sokkal jobb, mint az emberé. Még a lógó fülű kutyák is képesek forgatni a fülüket, így követve a hangokat. Ha a kutya "felemeli" fülét, az nyugodtságra, élénk figyelemre vagy elfogadó magatartásra utal. A hátracsapott fül belenyugvást, engedelmességet,vagy félelmet jelent.


Ezt találtam közben,meg is nyugodtam akkor,tutira nem félhet tőlem és ilyenkor mikor odaérek mindig dörgölődzik hozzám,mint egy kiscica

2012. nov. 29. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a jelet általában a kiscicák miatt félreértik. Az hogy egy kutya "dörgölőzik" 100ból 90szer dominálás.
2012. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 compactegon ***** válasza:
ezzel jelzi neked, hogy ő a kisebb és alázatot mutat feléd. enyém is ezt csinálja, tök természetes. sosem bántottam én sem.
2012. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az enyém is hátra szokta csapni, közben pedig rázza a seggét:) Sőt ha nagyon boldog, még az inyét is felhuzza, ugy vigyorog.
2012. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!