Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdiktol ingyen elvihető...

Gazdiktol ingyen elvihető kutyák, milyenek el szabad fogadni őket, ha régi gazdái megválnak a kutyustol?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, ha olyan, hogy veled normálisan viselkedik. Vagy ha most még nem is teljesen normális, de úgy érzed, hogy nálad megjavulna és van kedved vele foglalkozni. Sokszor teljesen normális kutyáktól is meg akarnak válni az emberek. Vagy mert nekik nem jön be a személyiségük.
2012. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérsz jellemzést a kutyáról. Aztán személyesen is megnézed. Ha bejöttök egymásnak, szerencsés lesz a kutya, hogy lesz gazdája. Sajnos, ma már elég sokan kénytelenek megválni a kutyájuktól .
2012. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam már... Szerintem menj el személyesen és nézd meg, h kijössz-e a kutyával. Végülis ez a legfontosabb. Ha te lusta vagy, ne vigyél haza hiperaktív kutyát, ha meg rendszeresen futsz pl, akkor nyugodtan.
2012. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
emailba irnak nekem,a lakhelyemtől messzeb élő kutyások is. leirást képet kérek gazdiktol,kérdezem őket alap dolgokrol
2012. dec. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!