Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez az oldal: www.vipet....

Milyen ez az oldal: www.vipet.hu? Vannak rajta jó kutyás fórumok?

Figyelt kérdés
Sajnos vendégként nem tudom megnézni, fölöslegesen meg nem akarok regizni!
2009. aug. 19. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem szar! Én régen jártam oda, de nagyott csalódtam. A fórumtémák?:))) röhejesek... ha indítasz egy-egy komolyabb topicot, rád se bagóznak.

Megy ezerrel a nyalizás és ha nem szálsz be a "jajj de aranyos üntyürü-püntyürű vagy, hogy egyem a kis szívedet" bájolgásba, hát szarnak is rád magasról.

A kutyás témák száma szinte nulla (régen volt néhány jó topic, de ezek sajnos már kihaltak!) ezzel szemben megy a "virtuális házasságkötés", "a bulizós fórum", "a kislányok ömlengései", és a "divatverseny" ezerrel:D

Semmit sem veszítesz, ha nem regisztrálsz. Menj inkább a netboardra, ott még a kutyáról van szó....

2009. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Az első tényleg mindent leírt. Én is kíváncsiságból regisztráltam, mert egy kutyás barátnőm annyit áradozott róla. Hát nem kellett volna, egy rakás szar az oldal, nem is lépek be.
2009. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek az előző kettő válaszolóval. Én is tag vagyok ott, de már szinte be sem lépek, mert nincs miért. Mindenről szól az az oldal csak a kutyáról nem! Szakmai fórum egy sem, de hozzáértő gazdi se sok...
2009. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kár:( Nekem is ismerősöm ajánlotta, hogy ott milyen jó a társaság és mindenben tudnak tanácsot adni meg stb.

De ha ilyen "házasságkötős" fórumok vannak :O Ezt nem is igazán értem...

2009. aug. 19. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Jaj én is regisztráltam ott és nagy csalódás volt. Olyan myvip feeling, az is baromság, de ez még nagyobb. A fórumozók szaporítók, jó van pár rendes tenyésztő, de csak 2-3. És a normálisakat, akik felszólalnak a szaporítás ellen, azokat meg leszólják, kiutálják, mert szinte mindenki szaporít, hogy had legyen pár édes kis kölyke Buksink, olyan szép...És a többiek meg gratulálnak neki, hogy jaj de jó kiskutyái vannak.
2009. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
45%

Ha olyan kérdésre vársz gyors választ, hogy "Hogyan fürdessem a kutyámat?" akkor ne a VIPet-re regizz.


Egyrészt a VIPet-eseknek ez olyan magától értetődő, hogy nem is nagyon értik, miért kérdezed meg. Másrészt nem vevők a reklámokra és a tenyésztők problémáira. Ők házikedvencként tartják a kutyákat (és egyéb állatokat).


Tehát a VIPet azoknak való, akik családtagnak tekintik a kutyájukat, akik képesek a kutyájuk szemszögéből megítélni önmagukat és a világot, és elegendő humoruk van ahhoz, hogy mindezt szavakba is öntsék. Egy vidám, könnyed, jó értelemben vett bolondos oldal, ahol elfelejtheted a hétköznapok nyűgjeit, és olyan (hozzá teszem remek) emberekkel beszélgethetsz, akik a kedvenceik által lelki rokonaid, igaz barátaid lehetnek.

2009. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!