Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sztárolja a hillst és a...

Miért sztárolja a hillst és a royal canint az állatorvosom?

Figyelt kérdés
itt a TOTW az über akármilyen tápos kérdés van, mindig ezt írjátok. A dokim mégis ezt a 2 tápot mondja, hogy érdemes adni... vélemények?

2012. dec. 4. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

mert gondolom kap érte jutalékot ha hírdeti. Anyósom kutyájának a dokijánál minden eukunauba táppal volt kirakva meg hírdetve.

Ez a szponzorolás világa.

2012. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem gyógytápot kell enni a kutyának?

Egyébként nagy kiszerelésben nem drága, én mindig úgy veszek. Zoofast-hu-ról rendelek, kb.8000Ft-tól ingyen kihozzák.

2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy ő azokban "hisz", azokat tartja jónak.

Az orvosok is emberek, előfordul, hogy különböző véleményen vannak egy-egy témát illetően.

Egyébként a két általad felsoroltat itt az oldalon is sztárolják, én legalább 100 kérdésnél láttam már sztárolva.

Én a helyedben vagy keresnék egy olyan állatorvost, aki nem adja el magát pénzért (bár a mai világban időnként talán muszáj), vagy ami még egyszerűbb, utána olvasnék és döntenék én magam, saját belátásom szerint. Aztán ha esetleg nem tűnik jó választásnak (nem látszik pozitív változás a kutyán stb.), kipróbálom a másikat.

2012. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Én royallal etetek, 20kg-t tudok venni 8 ezerért, sztem sokkal jobb mint a TOTW, az én kutyám fosott tőle nem kicsit (minden kutyának más válik be)... Az orvos meg nem biztos h sztárolja, csak ajánlja.
2012. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
sok dokinál van a Hills és a Royal hirdetve. Múltkor volta a dokimnál akivel már kb 10 éve jóban vagyunk és mindenhol egy új spot-on nak a reklámja volt kirakva. Kérdeztem tőle, hogy ez most tényleg jó és megéri? mondta, hogy meg ne vegyem mert semmire se jó de pénzt kap érte amiért kiteszi a reklámokat és jutalékot ha eladja...
2012. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

A premium minőségű tápok között,minimális különbségek vannak,mindig fejlesztenek az összetételen a gyártók.

Mindig jönnek kiváló minőségű tápok,némelyik marad némelyik eltűnik.

Az viszont tény,hogy a Hill's és a Royal régi motoros a szakmában,és az is marad.Ez nem véletlen.

Nem mondom,hogy ezek a legjobbak de a tradíciót nehéz megkérdőjelezni.

2012. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Én is royallal etetek, azért mert szerintem jó. Próbáld ki, ha beválik etess azzal. Egy nem agyon reklámozott táp is lehet jó, avagy rossz. Valaki ebben hisz, valaki abban.


Arra azért kíváncsi lennék hol veszed a royalt 8000/20kg-os áron? Ha nem titok megírnád? Jöhet privátban is :-)

2012. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig purina pro plant kapott, de nem nagyon vált be, most szeretnék váltani, de régóta olvasgatom h melyik milyen csak nehéz a választás.
2012. dec. 4. 20:43
 9/10 Maxitabi ***** válasza:
54%

Ne azt nézd, ki mit ajánl-itt sem!! A dokik tényleg érdekeltek az általad említettek forgalmazásában-nem csak a gyógy-változatokéban.Ahogy már írták: mindkettő régi motoros a szakmában-csak szerintem már simán leelőzték őket- túl sok kukorica, gabona van mindkettőben.

Én cicát etettem hills-el 13 évig,de mai olvasottságommal már verem a fejemet a falba, ha elolvasom, mi minden van (nincs) benne. meg vagyok győződve róla, hogy az egyoldalú egymárkás táp (és a benne lévő anyagok) miatt lett rákos a cicám és múlt ki idő előtt.

Amúgy táp összetétele a mérvadó, a te pénztárcád, prioritásaid és a legfontosabb: a kutya mennyire jól tudja hasznosítani (direkt nem azt írtam, hogy mennyire ízlik neki...te vagy a falkavezér!!)

Nekem pl mániám a gabonamentes táplálás, szívesen etetnék BARF módszerrel-ha lenne jó nyershús-forrás és a kutya bírná..

A dokik pedig tanulnak ugyan valamennyi táplálást az egyetemen, de ott vannak még a haszonállatok stb, szóval a többségük nem doktorál a témából. A két tápgyártó (+ eukanuba) amúgy egyetemi tanszékeket, továbbképzéseket szponzorál (nemcsak Mo-n!!), ez a marketingjük nagyon jó, de tőkeigényes is,amit a magas árakból finanszíroz.

Szóval Te döntesz, olvass utána a neten külföldi fórumokon is.

Ajánlom átnézésre: [link]

hány csillagosak az RC és Hills, ill a TotW, Orijen, Acana stb tápok.

Az alábbi oldalon is érdekeseket találsz: [link]

Jó tápválasztást!!

2012. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Zoofastnál nincs Royal, azért annyira olcsó, amit Royalként árulnak. Sem a kinézete, sem a szaga, de még az íze sem olyan.

A Royal Canin amúgy tényleg jó, nekem a nagytestű kutyáimnál az vált be legjobban, akár kap jutalékot a dokid, akár nem.

Sajnos drága, főleg több kutyára, viszont a legdrágább a Zoofastnál venni, mert ott aztán zsákbamacska, mi van benne.

2012. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!