Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák is alszanak úgy mint...

A kutyák is alszanak úgy mint az emberek?

Figyelt kérdés
a mi kutyánk kinti. ezért úgy mond rendesen pl nyolc órát aludni nem láttam :D tudom buta a kérdés de engem érdekel:) vajon a kutyák is szoktak egy huzamban hosszabb ideig álomba merülni mint az emberek?

2012. dec. 7. 23:07
 1/7 kira kenzo ***** válasza:
100%
Igen. A mieink este 10 körül alszanak el és reggel 7 körül kel a kicsi, 8-9 közt pedig a nagyobbik. Ők végigalusszák az éjszakát.
2012. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek szerintem nagyon keveset alszanak méyl álomban.,a nap nagy részében csak inkább éberen pihennek.
2012. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak nincs benne rendszer.

Van hogy végigalussza velem az éjszakát, van hogy kint őrzi a házat. Vagy "beszélget a többi kutyéval". Olyankor délelőtt alszik. Álmodni is szoktak, annyira mélyen alszanak. Van hogy ugat, meg fut álmában(olyankor fekve jár a lába) nagyon cuki.

2012. dec. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek többet alszanak mint én! :D este 8-9től reggel 7-8 ig simán minden probléma nélkül. Van hogy nem is akarnak még ilyenkor felkelni :D
2012. dec. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de akkor miért van az hogy a legkisebb kis neszre is felriadnak? az enyém is ha alszik és próbálok elmenni halkan mellette egyből fel kell :D akkor még sem alszanak annyira mélyen mint az emberek?
2012. dec. 8. 10:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán fordul elő, hogy egy kutya teljes mély alvásban van. Ők felületesen alszanak . Általában a lakásban tartott kutyáknak van az a tulajdonsága, hogy képes egy időre mély alvásban lenni.
2012. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám már aludt olyan mélyen, hogy többször is elmentem mellette és nem ébredt rá fel. Az igaz, hogy nagyon kimerült lehetett, mert akkor már 2 napja nem aludt szinte semmit, egyébként meg éjszaka is és délelőtt is alszik.
2012. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!