Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi (k) a kedvenc kutyafa...

Kinek mi (k) a kedvenc kutyafajtája (i) és miért?

Figyelt kérdés

Ha lehet akkor kérem mindenki válaszoljon.

Köszönöm előre is!


2012. dec. 11. 20:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

1: amerikai staffordshire terrier: Nagyon okos, jámbor bátor kutyák, sokat eltűrnek a gyermekeknek. És nem utolsó sorban sportosak, imádnak mozogni.

2: Tacskó: Kis alacsonypadlósok, nagyon értelmes egy jószágok. Igazi kis haverok.

Úgy összességében minden fajta tetszik, kedvelek mindegyikbe valami pluszt. Egyedül az ilyen kopaszkutya és társai amikért nem rajongok. Inkább a keményebbeket szeretem, német juhászkutya kuvasz meg hasonlók!

2012. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
nekem a TACSKÓ! :) imádom őket, nekemis tacsim van. egyszerűen jókedvre derít amikor meglátok eggyet valahol:)
2012. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Francia bulldog mert, olyan édik;D
2012. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%
cane corso :) Mert nagytestű gyönyörűen izmolt kutya de úgy ugrál mint egy border collie és úgy fut mint egy agár.Mert a legbújósabb plüss maci a világon és imádja ha nyúzom markolászom a nagy bőrt a pofiján meg a nyakán. Mert bármilyen kitekert pózban is alszik horkolva, amint gyanús zajt hall abban a pillanatban pördül meg és már talpon van mint aki sosem aludt. Mert gügyöghet neki bárki, kínálhatnak bármilyen fincsi falatot tudomást sem vesz róluk de mégis minden mozdulatukat figyeli és még sorolhatnám a rengeteg "mert"-et :)
2012. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó! :) Amit leírtál a te kutyádról...hát az én corso-m is ugyanilyen! :) Imádom őt. Amilyen félelmetesnek tűnik, annyira egy bújós, szeretgetni való nagy mackó. :)
2012. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nekem az agarak - több agárfajta is van, ezért tettem többesszámban -, mert gyönyörűek, elegánsak, szabadságra szomjasak, gyorsak és minden.
2012. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!