Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit care, Brit premium...

Brit care, Brit premium különbség?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a kettő között és melyik a jobb szerintetek?

2012. dec. 13. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Brit Care hypoallergén táp, a Premium pedig csak simán jó. Nem mondanám, egyiket sem jobbnak, inkább csak másnak. Szóval ha a kutyádnak nem érzékeny az emésztése, nyugodtan vedd neki a Premiumot, az is teljesen jó minőség.
2012. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

így van, ahogy akumi mondja :)

annyival egészíteném ki, hogy már a Premiumnak is van Lamb&Rice hypoallergén változata. én azt veszem az ebnek, nagyon jó, minőségben és árban is, csak ajánlani tudom!

2012. dec. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én viszont jobbnak mondanám, a sima Britben van kukorica is, a Brit Care-ben viszont rizs van, mint gabona. Sokkal több kukoricát tartalmaz a sima Brit, mint amennyi rizst a Brit Care.

Egyértelműen a Brit Care a jobb minőség.

2012. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a Brit Premium Lamb&Rice-ban nincs kukorica sem ;)
2012. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont még mindig több bárány van a BC-ben és árban már nem sok a különbség közöttük :)
2012. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, h a BC-ben mennyi, én most néztem meg a táp zacsiján, a Premium L&R-ban 31% a bárány :)
2012. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és én a 30 kg Brit Premium Lamb&Rice-t 15.600-ért veszem.
2012. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már én sem tudom, én már nem táppal etetek, csak etettem... :)

Mi próbáltuk mindkettőt, a sima Brit bárányos-rizsestől annyit kakilt, hogy az nem emberi, elkezdett fogyni tőle, semmit nem hasznosított belőle, a Brit Care viszont jó volt, elég sokáig etettem ezzel.

2012. dec. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!