Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így járható út?

Ez így járható út?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a habilitációs kutyakiképzői OKJ-s tanfolyamot.

Most elszeretném végezni a tükör iskolában a Kiképzésvezetői tanfolyam I., II. -t, de nem szeretnék leragadni a tükör iskolákban. Csak a tanulási vágy miatt mennék, de valószínűleg nem mindent vennék át.

Sok kutyasuli honlapján látom, hogy úgymond Népszigeti vagy más ilyesmi kutyasuli lesz (pl: [link]

Külföldre is szeretnék menni kutyázást tanulni. Én egy önálló tökéletes iskolát szeretnék megalapítani pár év múlva. Nagyobbat mint bármelyik :)

Ehhez tudom, hogy rengeteg kell tanulni, de ezt szeretem csinálni.

U.i: Elte Etológiai tanszéken tanulok

Szerintetek ilyen háttérrel lehet egy sokkal jobb nagyon iskolát alapítani mint bármelyik másik? :)

Félre értés ne essék nem mondom semelyik iskolára semmi rosszat! :))


2012. dec. 17. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Te az ELTE Etológián tanulsz most, és a gyakori kérdéseken kérdezed ezt, komolyan? Az ELTÉ-n vélhetően bármelyik tanárod jobb választ tud erre adni, mint itt bármelyikünk. Nekem úgy tűnik, csak a vágyaidat írod le, ezekbe még nem kezdtél bele, különben már véletlenül is összefutottál volna azokkal az emberekkel, akik erre jó választ tudnak adni neked.
2012. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azzal szerintem nincs baj hogy elvégzed a tanfolyamokat, aztán az ott tanultakból felhasználod a te szemléletednek megfelelő képzési módszereket. De segítség nélkül nem fogsz tudni vezetni egy nagyobb kutyasulit ebben szinte biztos vagyok, így kellene keresned olyan embert/embereket akik hozzád hasonló szemléletet vallanak.

Valamint fontos lenne saját kutyát is képezni, ez szerintem elengedhetetlen az egészhez hiszen legelőször nála tudod majd letesztelni hogy mennyire is hasznos és hatékony a te technikád.

És még valami: olyan iskola nincsen amelyik minden egyes embernek tetszene, ergo nincs tökéletes kutyasuli.

2012. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb iskolát bármikor lehet alapítani. Hogy jobb lesz-e, azt majd az idő eldönti.
2012. dec. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A háttér nem rossz de nem jobb mint aki tizen éve kutyázik és van érzéke hozzá.Az alapján amit írsz, jobb ha csak kutatgatsz ...
2012. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!