Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy egyes tenyésztőknek milyen koszorúi vannak?

Figyelt kérdés

Ejtavan ez valahol a Meoe holnapján? Vagy esetleg honnan tudom lekérni,hogy a kutyáik milyen címekkel rendelkeznek(H. junior champion) hasonlók(ha ezeket nem írják ki a weboldalukra).

Például néztem egy tenyésztői honlapot,ahol nem írták ki,hogy milyen minősítésük van, de olvastam egyik hirdetésükben,hogy ezüstkoszorús kennel...szóval ez rajtavan valamelyik honlapon?KÖSZI :D


2009. aug. 23. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Hívd fel a tenyésztőt és kérdezz rá. Ha valaki tenyésztő és nem rakja ki a honlapjára a címeket akkor lehet h nincsenek neki. Ismerek olyan "tenyésztőt" aki aranykoszorús mestertenyésztő, de ma már nem jár kiállításra. Megkapta évekkel ezelött a címet és a mai napig abból "él"... és élteti a kennelét igen gyenge minőségű kutyái vannak, de hát akkor is ő egy "aranykoszorús mestertenyésztő"... Talán van olyan honalp ahol fel vannak tüntetve a z adott fajtánál a kiállítási eredmények... pl fajtaklubb vagy hasonló. A MEOE vezeti, de nem tudom, h nyilvánosak-e az adatok.
2009. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Akiteki ***** válasza:

Elég hiányos, itt van némi információ: [link]

A mestertenyésztői címről kérdezd a tenyésztőt. A champion címeket kevesen szokták eltitkolni, általában fenn van a honlapon.

Az fajtaklub is tud felvilágosítást adni.

Nagyjából ugyanazt írtam, mint az előttem válaszoló.

2010. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!