Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Sheepthief...

Mit gondoltok a Sheepthief bordercollies kennelről és a Frostery Farm kennelről?

Figyelt kérdés
köszi elõre :)

2012. dec. 20. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
És a Lucky For You kennelrõl ? :)
2012. dec. 20. 18:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Sheepthief költözik külföldre, szóval onnan már ne várj kölyökre.

A Forestry Farm igazából már csak 1-2 kiállításon jelenik meg ,legalábbis amit én látok.

A LFY show vonalú kutyákkal foglalkozik, de eljárnak terelni, van agilityversenyző kutya onnan igencsak szép eredményekkel.


Mielőtt kölyköt vennél, azért jól mérd fel a korlátaidat, mert a border nem egyszerű eset. (bár ezt a hiperaktivitásos dolgot kicsit túllihegettnek érzem, mert van show és munka borderem is, látom mik a különbségek)

2012. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. dec. 20. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Sheepthief bordercollies kennel tulajdonosát ismerem! Ő volt az én egyik kiválasztottam is! Nagyon segítőkészek! Én nagyon szeretem őket, és gyönyörű kiskutyáik vannak! :)

Innen nagyon érdemes kiskutyát venni!


A Frostery Farm kennel-ből van nekem is kutyám! Dec. 3-án lesz 7 hónapos! Fantasztikus kutya! Igazi border nagy ésszel és sok mozgásigénnyel!

Ha választanom kéne, és megint át kéne gondoljam, akkor is innen venném! Nagyon szeretem Móniékat! Annyira szeretik a kutyáikat! Csodálatos emberek, csodálatos kutyákkal!


A LFY... Nem vennék tőlük úgy isten igazából! Sokszor beszéltem Kristóffal, annyiszor verte át az agyamat, ahányszor lehetett! Azt mondtam, hogy ez az ember az én szememben egy senki!


Remélem tudtam segíteni!

2012. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!