Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A puli tényleg ilyen stramm...

A puli tényleg ilyen stramm kis kutya, vagy csak rohadt nagy szerencsénk volt?

Figyelt kérdés

Karácsony napján sétáltattuk a kutyáinkat a barátnőmmel, és egy kilátó féléhez értünk, ahol a kőkorlát derék magasságban volt.


A pulija szabadon rohangált, és egyszer csak azt vettük észre, hogy valami fekete repűl, majd egy nyiffanás és semmi.


A kutya nekifutásból átugrott a korláton, és vagy 10-15 métert zuhant egy épitési lomokkal teli területre, kb 10 perc alatt leértünk, és teljesen ledöbbentem, mikor azt láttam, hogy enyhén sokkos fejjel, de egy karcolás nélkül várt ránk.


Azóta már vissza nyerte régi önmagát, és minden rendben, de engem nagyon meglepett, hogy megúszta. Persze örülök neki, meg a friss hó is biztos sokat felfogott az esésből...


2012. dec. 27. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szívós kutyák.


Nálunk egyszer (nem tudom hogyan jött össze neki) felmászott a melléképület tetejére, egy macska után, majd a macska leugrott, és ő is utána. 2 hétig húzta a hátsó lábát, de rendbejött.

2012. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elvittem volna azért dokihoz, agyrázkódása vagy enyhe belső sérülése simán lehetett volna!
2012. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám pár hónapja 5-6 métert zuhant egy csatornába, aminek valami kedves ember hazavitte a fedelét. Büdös lett, meg fájlalta a lábát pár óráig, de ennyivel megúszta. Minden kutya elég strapabíró, ha normálisan van tartva, a pulinak ráadásul a szőre is rendesen csillapítja az ilyen fizikai behatásokat.

Mondjuk azért én is rohantam a kutyával az ügyeletre, hátha belső vérzése van vagy ilyesmi. Nem szabad ezeket félvállról venni, nem csak kívülről sérülhet a kutya.

2012. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Belső sérülése lehet, és az állatok nem úgy fejezik ki a fájdalmat, mint az emberek.
2012. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyilván elvitték, csak nem akartam fölöslegesen szaporítani a szót.
2012. dec. 28. 09:16
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pulim van, tényleg nagyon stramm kutyák, az enyém egyszer domestos-t ivott, megúszta egy kis böfögéssel. Azért elvinném állatorvoshoz a kutyust!
2013. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!