Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Kutyám ma altatva...

S. O. S. Kutyám ma altatva volt, leszedték a fogkövét és kihúzták egy fogát, kettő kor hazaértem vele, és most 4 és 5 között 3-szor hányt véreset? Lehet hogy vérzik a sev vagy ezt még délután nyelte be? Ügyelet nem veszi fel.

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a foga vérezne azt látnád nem? A hányás elvileg normális altatás után.
2012. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom, mivan ha lenyeli a vért,
2012. dec. 29. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a fogát! Nem vérzik neki?
2012. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem engedi, hogy megnézzem.
2012. dec. 29. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vérzik/vérzett a seb, lenyelte a vért és most kihányja. Más magyarázat nem nagyon van. Láttam már ilyet, akkor is a kutya szájában volt egy seb. Neked meg házi feladat: megnevelni a kutyádat, hogy baj esetén hagyja magát megvizsgálni.
2012. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
élénkpiros a vér vagy barnás? mert ha élénkpiros akkor frissen vérzik a kutya, ha barnás akkor már emésztett és előbb került a rendszerbe.
2012. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
inkább barnás, ... nevelném csak 1 évesen amikor hozzám került már el volt rontva, szomorú sorsa volt azelőtt
2012. dec. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!