Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan eldugott kis...

Tudtok olyan eldugott kis tavakat Budapest 100 kilóméteres körzetében, ahová kevesen járnak vagy kevésbé ismert, és kutyával is lehet menni?

Figyelt kérdés
Ha szűkíteni kéne a kört leginkább Érd és térsége érdekelne, itt rengeteg erdő van. Hátha valaki túrázás közben talált nem magán kézben lévő kis tavat ahol a kutyáink is élvezhetik majd a pancsolást.

2013. jan. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavirózsa kemping. Idén nyáron többször is voltam 6-7 kutyánál több sose volt, a víz tiszta és a belépő se drága.


[link]

2013. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam már erről a kempingről, egyszer a buszon kutyával felcuccolva utazott egy család és megkérdeztem hogy hová tartanak ahová kutyust is lehet vinni. Ők is oda mentek :) A "B" terv ez lesz, de első sorban olyasmi érdekelne mint pl. a Tisza melletti kis torok és nagy torok. Erdőben van, csak a helyiek ismerik, és nem utolsó sorban gyönyörű vadregényes hely.
2013. jan. 2. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Most már meg kéne tényleg látogatni a Tavirózsát... Főleg h ismerem a tulajt...:D Esetleg a Velencei tónál is akadhat olyan hely ahol kevesebben vannak s élveznék ők is a pancsit.:)
2013. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ÁÁ Velencei... elmentünk a nyáron, úgy néztek ránk az emberek mint a véres rongyra. Nem egy ember kérdőre vont : Mit keresünk itt a kutyával? Ide nem lehet behozni a retkes kutyát. Mikor mondtam neki hogy a kutyánk tisztább mint itt egyes emberek akkor felháborodott, hogy majd a gyerekek lenyelik a kutyaszőrt! Miután megkérdeztem tőle hogy az nem baj hogy más belepisil meg bele... és azt nyeli le? Az nem zavarja? Utána békén hagyott. Mi belevittük a vízbe a kutyát, de szerencsénk volt hogy nem jött rendőr akkor mert büntetnek keményen! Az egés Velencei tó környékén tilos kutyát fürdetni. Mekkora hülyeség!
2013. jan. 2. 11:12
 5/6 A kérdező kommentje:
ÁÁ Velencei... elmentünk a nyáron, úgy néztek ránk az emberek mint a véres rongyra. Nem egy ember kérdőre vont : Mit keresünk itt a kutyával? Ide nem lehet behozni a retkes kutyát. Mikor mondtam neki hogy a kutyánk tisztább mint itt egyes emberek akkor felháborodott, hogy majd a gyerekek lenyelik a kutyaszőrt! Miután megkérdeztem tőle hogy az nem baj hogy más belepisil meg bele... és azt nyeli le? Az nem zavarja? Utána békén hagyott. Mi belevittük a vízbe a kutyát, de szerencsénk volt hogy nem jött rendőr akkor mert büntetnek keményen! Az egész Velencei tó környékén tilos kutyát fürdetni. Mekkora hülyeség!
2013. jan. 2. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem Délegyháza környékén sok olyan tó van, ami annyira nem látogatott, érdemes lenne egy napot rászánni, és körülnézni. nyilván nem most, hanem nyáron:)
2013. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!